1 Haftada 5 Kilo Vermek Mümkün mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Hemen her bireyin kısa vakitte yüksek oranda kilolar vermek istemesinin yanı sıra sırf bu amaçla yapılmakta bulunan yanlışlar nedeniyle oldukça çok şişmanlamak gibi problemler ile karşılaşılabildiğini söyleyebilriiz. 1 haftada 5 kilo vermek üzere yapılması gereken çalışmaları sizler amacıyla eksper diyetisyenlerden aldığımız tavsiye ve veriler tarafında dşayetlendirerek sizlere iletmek üzere 1 haftada 5 kilo vereceğiniz makalemizi hazırladık.

Zayıflamanıza Kesin Gözüyle Bakıyoruz

5 Günde Zayıflatan Diyet 1. Gün

Sabah kahvaltısı: Bir bardak su, yarım bardak oldukça su, sonra hâlâ açsanız, bir saat kadar sonra bir bardak oldukça su.

Öğlen yemeği: Bugün öğlen yemek yemek yasak. Ama iki bardaktan çok olmamak kaydıyla su içebilirsiniz.

Akşam yemeği: İki bardak su ve yarım çay kaşığı diş macunu (tadı iğrenç olacağından yiyemezseniz, bir bardak oldukça su).

5 Günde Zayıflatan Diyet 2. Gün

Sabah Kahvaltısı: En az kırk dakika haşlanmış çift sarılı yumurtanın kabuğu ve bir bardak su (iki damla limon damlatabilirsiniz). Sonrasında günlük egzersizlerinizi yapınız (135 şınav, 400 mekik, 300 takla ve binbeşyüz tur süratli süratli kendi çevrenizde dönme; neticede ortalığa kusabilirsiniz ki, bu da istek edilen bir durumdur).

Öğlen Yemeği: Yarım kilo dana pirzolayı teflon tavada az oranda su ilavesiyle ve yağsız şeklinde güzelce pişirdikten sonra, 0,2 gram kepek ekmeği kabuğunu, güzelce pişmiş etin buharına 2 saniye tutarak yiyebilirsiniz. Hem de su içmeyi abartmayınız. En çok yedi bardak içebilirsiniz.

Akşam Yemeği: Dört adet maydanoz yaprağını, taze kaşar peynirinin ambalajına sararak tüketiniz. Zorlansanız da yapınız bunu. Sonra da bol bol su amacıylaiz.

5 Günde Zayıflatan Diyet 3. Gün

Sabah Kahvaltısı: Muhtemelen kalkmakta zorlanacağınız amacıyla, bu sabah kahvaltı etmeseniz de olur.

Öğlen Yemeği: 10 dakika süresince pişirdiğiniz bol zeytinyağlı imambayıldıya bakınız. Ama sakın dokunmayınız. Bayılırsanız, ayılıp 10 dakika oldukça bakınız. Sonrasında da bir bidon su amacıylaiz.

Akşam Yemeği: 1,5 gram kadar haşlanmış tavuk etini 3-5 kez çiğneyip anında tükürünüz. Sakın ha yutmayınız!. .Ve tabii sonrasında bir kaç damacana suyunuzu amacıylaiz.

5 Günde Zayıflatan Diyet 4. Gün

Sabah Kahvaltısı: İçtiğiniz sular ve gıda yetmezliği bundan dolayı bozulan mesaneniz sayesinde, gece süresince yalnızca yatağınızı değil, halıyı ve perdeleri dahi ıslatacağınız amacıyla, sabah saatlerini temizlikle geçireceksiniz. Yok şayet “temizliğe takatim kalmadı” diyorsanız, çarşafın kuru bir ucundan bir kaç santimetrekarelik bir bölümü yiyebilirsiniz.

Öğlen Yemeği: Olur da mutfağı bulabilirseniz, ısırgan otunu kaynar suya atıp, soğutmadan içmeyi deneyin. Bu, bütün yeme isteğinizi kesecektir. Isırgan otu yoksa bir avuç cam çivisi de aynı işi görür. Yalnız yutmasanız güzel olur.

Akşam Yemeği: Bu akşam, bedenimizdeki toksinlerin (zehirlerin) oldukça rahat atılabilmesi amacıyla en az üç adet müshil hapı içeceğiz. Tabii beraberinde en az iki varil suyumuzu unutmuyoruz. Müshil hapı yoksa Hint yağı (en az 5 su bardağı) amacıylaiz. Sonrasında istediğinizi yiyebilirsiniz, çok mühim değil.

5 Günde Zayıflatan Diyet 5. Gün

Sabah Kahvaltısı: Dün geceki akşam menüsünden sonra, bu sabah oldukça temelli bir temizlik gerekecektir. Ancak ben size odadan anında kaçmanızı tavsiye ederim (şayet gece boğulmamışsanız). Muhtemelen gideceğiniz yer de kenef olacaktır. Dolayısıyla bu sabah da kahvaltı edemeyeceksiniz.

Öğlen Yemeği: Eğer telefona ulaşacak gücünüz kalmışsa, büyük ihtimalle öğlen saatlerinde size serum takılmış olacaktır. Bu günkü öğlen yemeğinizi de serumdaki bileşenler halledecektir, telaşlanmayın.

Akşam Yemeği: Akşamleyin büyük ihtimalle sokakta olacaksınız (sizi hastaneye götüren ambulanstaki görevli, bütün ambulansı batırdığınız amacıyla sizi arabadan atmış olmalı). Yanınızda para olmadığı amacıyla hamburgerciye falan da gidemezsiniz. O yüzden ben size bol akan bir dere bulup kafayı daldırmanızı ve bol su içmenizi tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Hamilelik Sonrası Diyet Listesi
Hamilelik sonrası alınan kiloları vermek her annenin isteğid...
İştah Kapatan Bitki Çayları ve Otlar
Kilo vermek için sadece diyet yapmak yada spor yapmak gibi y...
İdeal Kilo Hesaplama - İdeal Kilo Kaç Olmalı?
Yaş, boy ve kilo oranlarının birbirine denk olması gerekiyor...
Gürkan Kubilay Diyet Önerileri
Gürkan Kubilay sabah programlarına katılarak diyet önerileri...
Zayıflatan Acı Çehre Otu Nedir? Etkileri Nelerdir?
Yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte zayıflamanın farklı for...
Neden Sürekli Şişmanlıyorum?
Şişmanlık çağımızın en büyük problemlarından biri olarak gen...
Düşük Karbonhidrat Diyeti Yararlı mı?
Diyet yaparak kilo vermek isteyenlerin son vakit en gözde ve...
Hızlı Kilo Vermenin Pratik Yöntemleri
Yaz aylarında vermiş olduğunuz kiloları kış aylarının yaklaş...
İsveç Diyeti İle 2 Haftada 20 Kilo Verebilirsiniz
İsveç diyeti ile hem 2 haftada 20 kiloya kadar verebilir hem...
Meyve Diyeti ile Günde 1 Kilo Verebilirsiniz
Öncelikle belirtmek gerekir ki meyve diyetini yaz ayı boyunc...
Kahve İçerek Kilo Vermek İster Misiniz?
Kahvenin faydaları saymakla bitmiyor. Her geride bıraktığımı...
Sebzeli Çorba Form Tutmada İşe Yarar Mı?
Gün içerisinde hareketsiz bir yaşam sürüyorsanız, bir de bu ...
Sağlıklı Zayıflamak için Yapılması Gereken Önlemler
İnternet üzerinde gördüğünüz pek çok diyet listesi her insan...
Diyet Programı Önerileri
Yapıların görsel yönlerinin ne kadar önem arz ettiğini günüm...
Zayıflamak için En Popüler Diyet Listesi
Zayıflamak için aradığınız diyeti bulamamış olabilirsiniz. K...

Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır.