Emrah Yılmaz Renkli Giyimiyle İtalyan Modacılara Kafa Tutuyor

Sponsorlu Bağlantılar

Sosyal medyada İtalyan modacılara bile kafa tutan ve binlerce takipçisi olan Emrah Yılmaz gençlerinde takip ettiği ünlü isimler arasında yer alıyor. Hem yakışıklılığı hem de giyim tarzı ile sosyal medyada ön planda olan Emrah Yılmaz sosyal medya fenomenleri önemli bir yer sahip oldu. Emrah Yılmaz, Instagram’da e_y_7 kullanıcı adıyla açtığı hesabından çok sayıda takipçiye ulaştı. Emrah Yılmaz, başta moda kıyafetleri ve kombinleriyle yaptığı paylaşımlarıyla dikkatleri üzerinde toplamaya ve takipçi sayısını da arttırmaya devam ediyor.

Başta genç kızların hayranlığını kazanan Emrah Yılmaz, gerek kıyafetler, gerek çektirdiği fotoğraflar, gerekse yakışıklılığı ile kısa sürede İnstagram’ın gözde isimleri arasında yerini aldı. Erkeklerin ise moda konusunda örnek aldığı ünlü isim Emrah Yılmaz’ın giyim tarzı da geniş bir kitleye hitap ediyor. Gençler sosyal medyada fenomen olan bu başarılı gencin kıyafetlerini takip etmekte ve onun tarzında giyinmeye çalışmaktadır.

e_y_7 kullancı adı ile dikkat çeken fenomen, özellikle gittiği mekanlar, farklı ve modaya uyumlu giyim tarzı ve birbirinden şık aksesuarları ile ön plana çıkıyor. Son yıllarda sosyal medya üzerinde patlama yaşanırken, çoğu kişi yazıları ile yada paylaştıkları görseller ile ön plana çıkıyor. Emrah Yılmaz’ı diğer fenomenlerden ayıran özelliği ise, şıklık, ve klas giyim tarzından ödün vermemesiydi. Instagram üzerinde e_y_7 kullanıcı adı ile takip edilen ve çoğu kitleye ilham veren genç fenomen, yıllardır moda kıyafetlerle, şık duruşu ve ünlü mekanlarda görebileceğiniz bir sosyal medya fenomeni olduğu görülüyor.

Emrah Yılmaz son dönemde giyim tarzıyla İtalyan modacıları kıskandıran tarzıyla ve renkli kıyafetleri başarılı bir kombin yaratarak bir erkeğin en şık nasıl görünebileceğini gösteriyor. Bakımlı ve şık olmanın yanı sıra kıyafetlerine uyumlu seçtiği aksesuarlarıyla da başarılı bir tarz yaratmakta olan Emrah Yılmaz zaman zaman giyim tarzlarını İnstagram sayfasında takipçileriyle paylaşmakta ve onların beğenisine sunmaktadır. Bu sayede takipçilerininde giyim tarzından yararlanmasını, örnek almasına yardımcı olmakta olan Emrah Yılmaz e_y_7 kullanıcı adıyla İnstagram’da takip edilmektedir.

Emrah Yılmaz sadece kıyafetleri ve aksesuarları değil aynı zamanda saç ve sakal stiliyle de farklı bir tarz oluşturmayı başarıyor. Özellikle günümüz modern çağında farklı birçok tarzı bir araya getiren ve farklı kıyafetlerle uyum sağlayabilen şık bir tarzı bulunmaktadır. Spor yaptığı her halinden belli olan Emrah Yılmaz fiziğiyle de giyim tarzını desteklemektedir. Özellikle gençlerin hevesle baktığı giyim tarzı ve renkli giyimiyle instagramda fenomen olan önemli bir isim haline gelmeye devam ediyor.

https://www.instagram.com/e_y_7/

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Elektronik Sigara Sarf Malzemeleri
E-sigara tüketmek isteyen ancak pahalı bulan birçok insan va...
Birden Fazla Fotoğrafı Tek Sefer Yükle
Fotoğraf ve Resim yüklemek için iyi, kaliteli ve güvenilir b...
E-Ticaret İçin Hosting Paketleri
Günümüzde e-ticaret artık çok önemli hatta büyük kesim alışv...
Etkileyici Fantazi İç Giyim
Farklı görünmek ve etkilemek isteyenler için iç giyim ürünle...
Sanayi Tipi Kıyma Makinesi
Otellerde ve otelleri restoranlarında, yemekhanelerde, büyük...
Bir Birinden Farklı Muğla Bayanlarıyla Tanışın
Bir gece de olsa farklılığı görebileceğinize inanarak itibar...
Kurabiye Tarifi Paylaşım Platformu
Yıllarca kitaplar sayesinde hazırladığımız leziz yemekler ve...
Ataşehir En Güzel Bayanları
Ataşehir, İstanbul’un en güzel ilçelerinden birisi olmakla b...
İstanbul Dijital Baskıda Kampanyalı Fiyatlar
İstanbul dijital baskı merkezimizde kampanyalı fiyatlarımızd...
Boşanma Avukatı
Aydar Hukuk olarak alanında deneyimli avukat kadromuzla hizm...
Markaların Hayatımızdaki Yeri Nedir?
Gün geçmiyor ki devam eden süreç içerisinde yeni bir ürün ve...
Futboltv24.Link Canlı Maç İzle | Yenilenen Arayüzüyle
Futboltv24.link yenilenen arayüzüyle kaldığı yerden canlı ma...
Kolay MP3 Kesme
Sevdiğimiz müzikleri telefonlarımızın zil sesi haline getirm...
Modayı takip etmenin tam vakti!
İnsanlık var olduğu sürece giyinmek ve güzel görünmek ihtiya...
Avon Ücretsiz Temsilci Kaydı
Avon temsilcisi olabilmek için artık ücretsiz form doldurara...

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.