İNŞAATIN YÜKSELEN DEĞERİ: ÇAĞRI İNŞAAT

Sponsorlu Bağlantılar

Uzun süredir kazanmış olduğu tecrübesiyle ve uzman kadrosuyla günümüz şartlarında çalışmalarına devam etmekte olan firma birçok başarıya imza atmış olmanın verdiği gururla işinde en iyisi olma hedefiyle hala hizmet vermektedir. Birçok ofiste geniş alanların belirli kısımlara bölünmesini sağlayan duvarların yerini almış olan panel bölme, cam bölme, alüminyum kompozit panel, ahşap, kompakt laminant vb. malzemeler birlikte kullanılarak daha ferah ve kullanışlı bir çalışma alanı yaratılmış olmaktadır. Bu duvar bölmelerini tercih etmemize sebep olan durumlardan biri eski kalın ve alanı boğan duvarların yerine geçerek hem mekânın ferah bir hal almasını sağlamakta hem de alanın daha da genişlemesini sağlayarak bireylerin daha rahat hareket edebilecekleri bir alan yaratmaktadır. Bir diğer sebep ise kullanılan bu duvar bölmelerinin kolay bir şekilde temizlenebiliyor olmasıdır. Ayrıca bu paneller ya da camlar ısı yalıtımında da oldukça dayanıklılık sağlamaktadır. Belirli çalışmalar ve testlerden geçerek dayanıklılığı tespit edilmektedir.

Bu alanda başarılı bir çalışma yürütmekte olan firmanın sunmuş olduğu hizmetlerin sizlere vermiş olduğu yararlardan da bahsetmek gerekiyor. Ofisinize yaptırmış olduğunuz duvar bölmeleri yapınızın kullanım ömrünü uzatmaktadır. Kullanıldığı yerde enerji tasarrufu sağlayan bu paneller, enerji maliyetini yaklaşık %70 oranında azaltmaktadır. Temizlenmesinin kolay olması ve hijyenik bir kullanım sağlayan bu bölmeler size sağlıklı, iyi bir konfor sunmaktadır. Kullanılmış olan panel zararlı madde emisyonunu azalttığı için çevrede oluşacak kötü durumları engellemektedir. Duvar bölmelerinin yapımına karar verilen ofislerde yatırım maliyeti azalmaktadır. Ve bu paneller ofisinizde ya da evinizde meydana gelecek olan rutubeti engellemektedir. Kullanılan bu paneller hafif oldukları için ofisinizde yapılan çalışmalarda kolaylıkla yerlerine yerleştirilebilmektedirler. Türk bir firma olan çağrı inşaat tarafından üretildiği için ülke ekonomisine ve kalkınmamıza katkı sağlamaktadır.

Ofislerde kullanılan bu duvar panellerinin kullanılma şekillerine baktığımızda tümden camlı ofis bölme ofisteki elemanların daha rahat edebilmesini ferah bir ortamda sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Kısa bölme duvar ise kısa seperatör duvar ünitelerinin ofis içerisinde modüler yapıya sahip olarak ve farklı malzemelerden yapılarak sizin kullanımınıza sunulmaktadır. Yarım camlı bölme duvar ofiste bireysel alan yaratmaya çalışırken dekoratif anlamda da beğeni toplamayı amaçlamaktadır. Kullanılan bir diğer yöntem ise çift cam arası ofis bölme yöntemidir. Bir diğer adı ise Jaluzili cam bölme olarak geçmektedir. Bu bölme ise genellikle çağrı ofislerinde, bankalarda ve çok odalı ofislerde kullanılmaktadır. Ayrıca bu bölmenin kullanıldığı yerlerde genellikle kapı bulunmaz. Uygulanacak olan bu bölme duvarların fiyatları da kalitesine ve cinsine göre değişiklik göstermektedir. Fiyat hesaplanırken genellikle boy ile en çarpılarak metre kareleri çıkarılır. Sizlerde ofisinizde bölme duvar kullanımı istiyorsanız firmayla iletişime geçerek yılların vermiş olduğu tecrübe ve sizin tercihleriniz doğrultusunda ofisinizdeki kullanışlı ve kaliteli bölme duvarlara sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

ALC Vitamin Fiyat
Bitkisel içerikteki ürünleri kullanarak daha sağlıklı bir öm...
Erkek Ceket Modellerinde Wessi'ye Özel Fiyat Seçenekleri
Erkek giyimde diğer kombin parçalarıyla harika bir uyumu yak...
Dizilerin Son Bölümlerini Anında İzle
Birçok dizinin gerek zaman sorunu olmasından gerekse dizi ya...
Konferans Koltuğu Modelleri
Sinema ve konferans salonlarına yönelik olarak seçimde karar...
Kıble Yönü Nasıl Tayin Edilir?
Yeni bir ev satın aldınız veya yeni bir eve taşındınız. Yahu...
Anne Adayları Hamile Giyimde Gör&Sin’i Tercih Ediyor
Hamilelik her kadının dönüm noktalarından biridir. Hormonal ...
Hızlı ve Yüksek Boyutlu Resim Yükleme Servisi
İnternet üzerinden en çok ihtiyaç duyulan araç resim yükleme...
Telefon No Sorgulama
Günümüzde birçok farklı telefon numarasından aranarak doland...
İzmir Kombi Tamiri Hizmeti Nerden Alınır?
Günümüz modern çağında en sık şekilde karşılaşılan beyaz eşy...
Ankara Tüp Bebek Tedavisi ve Miyom Tedavisi
Ankara tüp bebek tedavisinde miyom kistler büyük sorun oluşt...
Huawei Honor Telefon Özellikleri
Büyük markalar ses getirerek kendi kitlelerini oluştururken ...
Kayseri'de En İyi Vestel Servisi
Beyaz eşya kullanıcılarının en büyük sorunlarından biri hali...
En Yeni Filmler
2019 yılının ilk günlerini geride bırakırken vizyondaki film...
Dijital Ajans Nedir?
Pazarlama ve reklamcılığın artık dijital olduğu bir dünyada,...
720p Filmleri Sağlıklı ve Sorunsuz Seyredin
Film izlemeyi seviyor ve güncel filmleri takip ediyorsanız v...

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.