Kutudan Çıkan Sürpriz Hoşuna Gitmedi!

Sponsorlu Bağlantılar

Geçenler’de bir haber okudum bir internet sitesi üzerinden sipariş veren vatandaşımız kutuyu açtığında sipariş ettiği ürün yerine farklı bir ürünün geldiğinden bahsetmiş. Bir çok gazete ve haber sitesinde ses getiren bu röportajın gerçekleştirildiği kişinin ismi Muhsin bey.

Muhsin amca yalnız yaşayan bir bey amcamız kendisi bir internet sitesinde gördüğü realistik manken modeline gönlünü kaptırmış. Site üzerinden satın almak için sipariş oluşturmuş. Kendisine mankenin 20 kg ağırlığında olduğu bir insan bedenine sahip olduğu ve konuşabildiği söylenmiş. Hal böyle olunca yalnızlıktan sıkılan Muhsin amca hayatının geri kalanını paylaşabileceği bir eş bulduğunu düşünerek mankeni satın almak istemiş ve iyi’de bir para ödemiş.

Kendisine gönderilen kutunun epeyce ağır olduğu ve ödemeyi yapıp kutuyu içeri aldığında içinden başka şeylerin yanında küçük bir oyuncak bebek çıktığından dert yanmış.  Muhsin amcanın hayalleriyle kimler oynadı bilmiyoruz ancak cinsel sağlık ve fantezi ürünleri denildiğinde sektörün öncü sitelerinden birisi olan www.seks.market sitesi CEO’su ile iletişime geçerek bir röportaj ayarladık.  Bu olay ve röportaj aynı zamanda farklı siteler’de yayınlanarak kamuoyunun ilgisini’de çekmeyi başarmıştır.

Şimdi asıl konuya gelecek olursak vatandaşlarımız neden seks shop sitelerinden alışveriş yapıyor ve neler sipariş ediyor bunu öğrenmek için röportajımızdan bahsedelim.

Seks Market sitesi olarak ne tür bir müşteri portföyünüz var?

– Yetişkin her birey sitemiz üzerinden sipariş verebilmektedir. Bekar kadınlar ve erkekler, evli kadınlar ve erkekler, çiftler, lezbiyen ve transeksüel bireyler kısaca toplumun her kesiminden insanlar sipariş vermektedir.

Erkek mi yoksa kadın müşterileriniz mi daha fazla?

– Arada çok büyük bir fark olmamakla birlikte kadınların erkeklerden daha fazla ürün satın aldığı zamanlarda olmaktadır.

Kadınlar genelde ne tür şeyler sipariş ediyorlar?

– Teknolojik vibratörler ve realistik dildo ürünlerine ilgileri büyük. Aynı zamanda fantezi kostüm ve seksi iç giyim ürünlerine rağbet vardır.

Erkekler en çok ne sipariş ediyor?

Şişme kadın ve diğer mastürbatör ürünlerine bekar kesimden yoğun ilgi olmakla birlikte evli beyefendiler kendileri ve partnerleri için çeşitli ürünler sipariş vermekteler.

Müşteri kesiminiz SES’iniz ağırlıklı olarak hangi statüden?

– A, B, C, D ve E olmak üzere her kesimden ve statüden insanlar Seks Market sitemiz üzerinden sipariş vermekteler. Cinsellik hayatımızda’ki en doğal olgudur. Bu sebepten her kesimden yetişkin bireyler sipariş vermekteler.

Sorularımıza yanıt veren firmaya teşekkür ederiz. Değerli okurlarımız internet sitelerinden cinsel ürünler sipariş ederken güvenilir ve bilindik siteleri tercih ediniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.