OGame Oyunu; Efsanevi Strateji ve Tarayıcı Oyunu

Sponsorlu Bağlantılar

İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunların başında gelen savaş oyunlarından ogame her gün gelişmekte ve binlerce oyuncusu ile yoluna devam etmektedir. Ülkemize yıllar önce giriş yapan ve ilk olarak Almanya’da piyasaya sürülen oyun 2005 yılında bize sunulmuş ve büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. İnternet üzerinden oynanan ve uzay savaş oyunlarının başında gelen bu oyunu binlerce insan oynamaktadır. Tarayıcı (browser) üzerinden oynandığı için çok daha kolay açılan bu oyun bilgisayarınızı yormamakta ve yüksek sistem gereksinimlerine ihtiyaç duymamaktadır. Oyun aslında savaş ve strateji üzerine kurulmuştur ve oyuna başlayan insanlar kendi medeniyetlerini kurarak başka kişiler ile savaşmaya hazırlanır.

OGame Oyunu Nasıl Oynanır?

OGame oyununa ilk olarak giriş yaptığınız zaman karşınıza çıkan ekran sizin ana gezegeninizdir. Yani sizin kendi bölgenizde büyümeye başlarsınız. İlerleyen zamanlarda oyun içerisinde hammadde olarak adlandırılan ve size çok yarayacak ürünü daha fazla üretmeye başlarsınız. Bunun için gezegeninizde bulunan maden binaları seviyelerini geliştirmeniz gerekir. Üretmek yerine oyunda yağma denilen bir yöntem ile bu ürünler başka gezegenlerden de elde edebilirsiniz. Oyunda sizin ilk başladığınız zamanlarda bir adet gezegeniniz olur. Daha sonra kimse tarafından alınmayan bölgeleri keşfederek oraları da alabilir ve büyük bir medeniyet oluşturabilirsiniz. Oyunun birçok farklı versiyonu da bulunmaktadır.

Hızlı OGame

Asıl ogame oyununda ilerlemek ve kendinizi geliştirmek bir hayli zordur. Bu zorlu işlem bazı oyuncuları sıkmakta ve oyunu bıraktırmaktadır. Ancak oyunun hızlı olan konsepti çok daha kolay ve tamamen sizlerin zevk almanız için tasarlanmıştır. Oyunun aslından zevk alamayan insanlar hızlı ogame konseptindeki serverlarda da oynamaya başlayabilir. Aslında baktığınız zaman bu versiyonların asıl oyundan çok fazla farkının olduğu da söylenemez ancak en önemli farkları arasında kolay gelişim vardır. Normal oyunda gelişmek ve kendi medeniyetinizi oluşturmak çok uzun bir zaman alırken hızlı ogame oyununda gelişim sağlamak çok kısa zaman almakta ve normal oyundan 3-5 kat daha güçlü olmanız sağlanmaktadır. İnsanlara tamamen güzel zaman geçirtmek amacı ile kurulan bu oyunları siz de asıl konseptinden sıkıldıysanız bu şekliyle de oynayabilirsiniz. Bu yeni konseptlere oyun kurucuları bazen yeni özellikler getirmekte ve oyuncuların sıkılması da bu şekilde engellenmektedir. Oyuna başlayarak hemen kendi medeniyetinizi oluşturabilirsiniz. OGame Türkiye sitesi ise bu versiyon için iyi bir örnek. Üstelik bu sitede yeni bir evren açılalı bir ay bile olmadı böyle rekabate çok geç kalmış sayılmazsınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Farklılıkları ile Büyüleyici Güzel Bayanlar
Mutlu bir beraberliğin en önemli detaylarını sizlerle paylaş...
İzmir Kanal Tedavisi
İmplant Türkiye seyrek dişlere sahip olan hastalara ve diş e...
Sosyal Medya Bayilik Paneli
Sosyal ağlar ve son dönemde popüler dediysek birçok platform...
En Yeni Diyet Listeleri
Günümüzün en büyük problemleri biri olan aşırı kilo problemi...
Kadın Elbiseleri En Uygun Nerden Alınır?
Kadın elbiseler bayanlar için şıklığın en önemli göstergesi ...
Yetenekleri Fikirler ile Birleştirerek İnovasyona Dönüştürme
Tüm yenilikleri yakından takip eden sayfamızda Türkiye çapın...
Tivibu Spor İzle, Beinsports İzle
Maç tutkunları için kaliteli bir hizmet olan ve maç izleme k...
SEO Bursa Çalışmalarında Güvenilir ve Profesyonel SEO Ajansı
Seobursa.com olarak; yıllardan bu yana süregelen deneyimimiz...
Günlük Spor Tahminleri
Profesyonel bahisçilere hitap eden ve tahminleri ile kazandı...
Redfoxbet Giriş
Redfoxbet giriş sonrasında her gün yatırımlarınız üzerinden ...
Çatlaklar İçin Cilt Bakımı Yöntemleri
Cilt çatlakları hem bayanların hem de erkeklerin ortak sorun...
Online Canlı Tv İzlemek Mümkün mü?
İnternet üzerinden online olarak tv kanallarını izleyebilece...
Sıcak İçecek Tarifleri
En doğal ürünlerle hazırlanan ve pratik bilgiler ile oluştur...
En Uygun Fiyata Otel Bul
Yaz mevsimi yaklaşıyor ve ülkemizdeki en çok tercih edilen t...
İnstagram Hesabınıza Takipçi Kazandırma
İnstagram da son zamanlarda herkes takipçi sayısını arttırma...

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.