Piyano Nakliyesini Uzman Taşıma Firmalarına Bırakın

Sponsorlu Bağlantılar

Zengin müzik aletlerinden bir tanesi olan piyano ahşaptan yapılan bir müzik aletidir. Birçok piyano sahibi taşıma esnasında piyanoya zarar gelmemesi ve özenle taşınması için profesyonel taşımacılık hizmetini ihtiyaç duymaktadır. Herhangi bir darbe ya da çizik oluşmaması, tel kopması, rezonans tahtasından herhangi bir tahribat oluşmaması için piyano nakliyat ve taşımacılık konusunda özel ekipman ve eğitimli ekip ile mümkün olabilir. Eğer sizler de piyano taşıma için profesyonel desteğe ihtiyaç duyuyorsanız firmamızla iletişime geçerek işinde son derece titiz çalışan ve eğitimli ekip desteğimize başvurabilirsiniz.

Hakkımızda

İstanbul merkezli çalışan Emsa nakliyat firmamız, Türkiye geneline taşımacılık ve nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Piyano taşımacılığından depo taşıma, ofis taşıma ve evden eve nakliyat, para kasası taşıma gibi birçok çeşitlilikte taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Hangi alanda olursa olsun her ürün ve hizmetimizde aynı özen ve hassasiyeti göstererek işimizi titizlikle yapmaktayız. Alanında profesyonel çalışan ekip arkadaşlarımızla birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak siz değerli müşterilerimizin istek ve beklentilerini karşılamaya, ürünlerinizi muhafaza ederek taşımaya gayret göstermekteyiz. Tüm eşyalarınızın değerli değersiz fark etmeksizin eş hizmet anlayışıyla taşınacağından emin olabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

İstanbul ve çevresinde birçok alanda taşımacılık ve nakliyat hizmeti veren firmamız, evden eve nakliyattan ofis taşımacılığına, piyano taşımacılığından antika, kasa ve tıbbi cihaz taşıma gibi pek çok alanda hizmet vermekte olup her işin kendine has inceliklere dikkat ederek ve her işe aynı özeni göstererek uzman personelleri ile hizmet vermektedir. İstanbul ilinden tüm Türkiye’ye verdiğimiz nakliyat hizmetleri kapsamında 7/24 hizmet sağlamaktayız.

Piyano Taşıma Hizmetimiz Hakkında

Piyano müzik aleti sahip olduğu ekipmanlar ve araçlar itibariyle taşınırken özen gösterilmesi gereken bir müzik aletidir. Bu anlamda hassas yapıdaki piyanolar uzman ve eğitimli kişilerce, uygun ekipmanlarla taşınması gereken bir üründür. Firmamız, piyano taşımacılığında hiçbir şekilde çizilme, tellerde kopma veya tahribat oluşmaması için gereken özeni göstererek uygun ekipmanlarla çalışmaktadır. Piyanonun tüm yüzeyi sarılarak bulunduğu alandan taşınacağı alana kadar vinç, lift, kızak, makaslı trans palet ya da askı türündeki ekipmanlarla yapılmaktadır.

Ağırlığı fazla olan piyano aleti taşınırken ağırlığına ve genişliğine uygun ekipmanları seçerek nakliyat işlemlerini gerektiği gibi yapmaktayız. Kuyruklu, mekanik, konsol, pnömatik gibi farklı türlerde piyano taşımacılığı yapmış olan bir firma olarak İstanbul ve dolaylarında uzun yıllar boyu vermiş olduğumuz piyano taşımacılığı hizmetinde edindiğimiz tecrübe ve bilgiye dayanarak piyanonuzun nakliyat işlemlerini gönül rahatlığıyla firmamıza bırakabileceğinizin garantisini vermekteyiz.

Kaynak : Emsapiyanotasima.com

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Sevdikleriniz için Tişört Tasarlayın
Yaz iyiden iyiye kendini hissettirmeye başladı. Gardroplar d...
AUZEF Kitaplarını Nerde Bulabilirsiniz?
 AUZEF öğrencilerinin internetten ders dinlerken sıkıntı yaş...
Botoks Nedir? Ne İşe Yarar?
Botoks Nedir? Clostridium botulinum adlı bakteriden üreti...
Yetenekleri Fikirler ile Birleştirerek İnovasyona Dönüştürme
Tüm yenilikleri yakından takip eden sayfamızda Türkiye çapın...
Kemerli Tesettür Elbiseler
Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm kıyafetlerde moda yenilend...
Uzman Kadrosu ile Yabancı Dizi İzleme Platformu
Gün içerisinde canı sıkılan veya yeni heyecanlar arayan insa...
İzmir Kombi Tamiri Hizmeti Nerden Alınır?
Günümüz modern çağında en sık şekilde karşılaşılan beyaz eşy...
İngiltere Seyahati için Vize İşlemleri
Herhangi bir nedenle yurt dışı seyahati için ihtiyaç duyduğu...
Jeneratör Nedir?
Jeneratör oldukça geniş kapsamlı bir konu olarak karşımıza ç...
En Güzel Davetiye Modelleri
Mutlu gününüz de daha fazla yakınlarınızı görmek için mutlak...
Meme Büyütme Estetiği- Nasıl Yapılır?
Meme büyütme operasyonu sonrasında iyileşme süresi şehirlere...
Youwin İnceleme ve Analiz
Youwin bahis sitesine giriş yaparken kullanacağınız uzantını...
Çöp Poşeti Çeşitleri
Ambalaj sektöründe yaklaşık 20 yıldır hizmet veren poşet baş...
Çiftlik Shop Oynayarak Para Kazan
Sıradan çiftlik oyunlarının pabucunu dama artıracak bir uygu...
Twitter Takipçi Nasıl Arttırılır?
Dünyanın önde gelen sosyal paylaşım sitesi Twitter her geçen...

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.