Seranay Sarıkaya Mavi Reklamı

Sponsorlu Bağlantılar

Mavi Jeans reklam yüzü bulunan Seranay Sarıkaya bu kez Francisco Lachowski ile kamera karşısına geçiyor. Medcezir dizisinde eş güdümlü oynadıkları Çağatay Ulusoy’a benzerliği ile ilgi çeken Francisco Lachowski ile Mavi Jeans reklamı çeken Seranay Sarıkaya tekrar şık bir reklam filmine imza atıyor. Francisco Lachowski ve Seranay Sarıkaya’nın eş güdümlü oynadıkları Mavi Jeans reklamında enteresan diyaloglarda geçiyor. Mavi Jeans reklam filmini ve Seranay Sarıkaya’nın performansını yazımızda bulabilirsiniz.

Seranay Sarıkaya Mavi Reklamı

Seranay Sarıkaya’nın Francisco Lachowski ile eş güdümlü başrollerini oynadığı Mavi Reklamı’nda ilk önce Seranay Sarıkaya ilk kez bulaşacağı ve ilk kez çıkacağı erkek dostuna şık gözükmek amacıyla kız arkadaşlarıyla eş güdümlü kıyafetlerini deniyor. Giymiş bulunduğu mavi jeans kot pantolon ile aynaya bakan ve arkadaşlarından düşünce alan Seranay Sarıkaya ilk buluşmadan ötürü gerektiğince heyecanlı hissediyor.

Seranay Sarıkaya ile ilk kez bulaşacak bulunan reklamdaki erkek dostu Francisco Lachowski ise tekrar ayna karşısında ne söyleyeceği konusu ile ilgili provalar yapıyor. Buluşma günü geldiği vakit Seranay Sarıkaya ve Francisco Lachowski karşı karşıya geliyor. Francisco Lachowski Seranay’a heyecanlanarak Sevilay diyerek hitap ediyor. Giydiği Mavi jeanslerle fazla şık görünen Seranay Sarıkaya ise oynadığı reklamlarda başarılı olmasıyla ilgi çekmeye başladı.

Seranay Sarıkaya Mavi Jeans Reklamı İzle

Medcezir dizisinin sevilen ismi Seranay Sarıkaya ve Brezilya’lı model Francisco Lachowski’nın eş güdümlü çektikleri mavi reklam filminde aslında başarılı iki ünlü ismi izledik. Mavi Jeans her vakit ki gibi reklamda kimleri oynatması gerekliliğini şık seçmiş görünüyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Merve Sevi Evleniyor mu?
Barış Akarsu ile birlikte çektiği dizi sonrasında meşhur ola...
Nazlı Tolga Düğün Fotoğrafları - Evlendi
Nazlı Tolga evlendi. Nazlı Tolga'nın düğün fotoğrafları ve N...
Yüksek Giriş Dizisi Neden Bitti?
Yüksek Giriş dizisi neden bitti sorusu bugünlerde çok fazla ...
Arka Sokaklar Dizisi Hangi Gün Yayınlanacak?
Arka Sokaklar dizisi 8. sezonuyla Kanal D ekranlarında bomba...
Nihat Hatipoğlu'nun Hayatı
Profesör Doktor Nihat Hatipoğlu dini programlar yapan, İslam...
Son Vizyon Filmlerini İzlemek Mümkün Mü?
Her alanda, birbirinden başarılı başyapıt film izle olanağın...
İkimizin Yerine Filmi Ne Kadar Başarılı Oldu?
İkimizin Yerine filmi uzun bir bekleyişin ardından sonunda v...

Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır.