Emr Garage Android Multimedya Sistemleri

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni bir araç aldığınızda veya uzun yıllarca aracınızı kullanırken artık otomobilinizde android ekran eksikliğini hissersiniz. Özellikle aracınızın orjinal teybinde olmayan birçok yeni özelliğe sahip olmak için Android Multimedya sistemlerine sahip olabilirsiniz. Bluetooth, Dahili Mikrofon, telefon rehberi, birden fazla usb girişi, yüksek çözünürlükte klip ve video izleme şansını sizlere sunmaktadır.

Android ekranda aracınıza yeni bir tarz yarattığınızı fark edeceksiniz. Özellikle telefonunuzu Android ekranla bağladığınızda birçok multimedia özelliği kullanarak müzik dinleme, video izleme, telefonla konuşma ve GPS ile yol tarifi alma gibi birçok özelliğiyle sizlere kolaylık sağlamakta olan bir sistemi aracınıza entegre etmiş olmaktasınız.

Android Multimedya fiyatları ortalama 2 bin, 2.500 tl fiyatlarda değişmektedir. Fakat verdiğiniz bu ücretin hakkını fazlasıyla aldığınız gibi aracınızı satmayı düşündüğünüzde bunun artı değer katacağını unutmayın. Otomobil fiyatının üzerine Android Multimedia fiyatınıda ekleyeceğiniz için vereceğiniz bu ücreti kesinlikle fazla görmeyin. Ayrıca dilediğiniz zaman aracınızdan kolaylıkla sökerek yeni aracınızda da kullanabilirsiniz.

Android ekranda dokunmatik olmasının verdiği kolaylıkta yine araç kullanımında sizlere kolaylık sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden ucuz modelleri tercih etmek yerine uzun yıllar sorunsuz kullanabileceğiniz android multimedya için EMR Garage sizler hizmet vermektedir. Online olarak android ekranlı cihazlarımızı kapınıza kadar sorunsuz bir şekilde göndererek tüm bu süreçte müşteri memnuniyeti için çabalamaktayız. Sizde hemen https://www.emrgarage.com.tr adresinden aracınıza uyumlu Android multimedya cihazınızı sipariş verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş