Erken Boşalma Tanısı

Sponsorlu Bağlantılar

Erkek cinsel sağlığı açısından en büyük tehlikeyi oluşturan durumlardan birisi erken boşalma problemi olmaktadır. Özellikle bir türlü tedavisi başlatılamamış rahatsızlıklar bir süre sonra eşlerin en çok yakındığı durumlardan biri haline gelirken, aralarının biraz daha açılmasına neden olur. Erken boşalma sorunu erkek tarafından kontrol edilemez ve istemsiz bir şekilde tekrarlanan problemlerden biri halindedir.

Bazen boşalma birleşmeden hemen önce gerçekleşirken, bazen de ilişkiye girdikten bir dakika sonra erken boşalma meydana gelebilir. Oldukça kısa bir sürede cinsel ilişki tamamlandığından dolayı, bu konu her iki taraf içinde cinsel tatminsizliğe neden olmakta ve evliliğin çatırdamasına neden olmaktadır. Sorunların bu şekilde olmasına aynı zamanda moral bozukluğu, stres ve psikolojik çöküntü gibi durumlar eklenince de, eşleri oldukça zorlu bir dönem beklemiş olur.

İzmir cinsel terapist eşliğinde tedavisi sağlanabilecek bir konu olan bu rahatsızlığın iki farklı türü bulunmaktadır. Bunlar arasında ilk tür hayat boyunca yaşanan ve her daim devam etmekte olan erken boşalma problemidir. Kişiler bu konuda tamamen çaresiz kalmakta olup, özellikle tedaviden kaçınma eğilimi gösterebilirler. Erken boşalmanın diğer türü ise, psikolojik nedenlere bağlı olarak daha sonradan ortaya çıkabilen türdür.

Bu konu özellikle cinsellik konusuna çok büyük bir anlam yüklenilmesi ve sıklıkla mastürbasyon yapan kişilerde daha sık bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Öte yandan uzun zamandan beri devam etmeyen ilişki, araya uzun zaman girdiğinden dolayı erkeklerde bu şekilde ortaya çıkabilmektedir. Her iki türünde tedavisi mümkün olup, vakit kaybetmeden bu alanda harekete geçmek lazımdır. Erken boşalma İzmir tedavisi bunun için en iyi çözümleri ortaya çıkarmakta olup, kısa süre içinde sonuç alabileceğiniz bir adres konumundadır.

Erken Boşalma Tedavisi

Erken boşalma problemi ertelenmemesi gereken önemli sorunlardan biri halindedir. Özellikle içinde bulunduğunuz psikolojik çöküntünün kısa süre içinde sona ermesi ve eşinizle yeniden huzurlu bir evliliğin içinde olabilmesi için bu konuda tedavi için hemen harekete geçmelisiniz. Bunun için harika sonuçlar ortaya çıkaran İzmir’de bulunan kliğinimiz sayesinde, konuyu uzun zaman boyunca düşünmeye gerek kalmadan en iyi şekilde sona erdirme şansı yakalamış olursunuz.

Aile danışmanlığı ve Cinsel terapi alanında yetkin olan Psikolog M. Berk KARAOĞLUgerek İzmir- Alsancak’ta ki danışmanlık merkezinde gerekse Online Terapi ile şehir dışı ve yurtdışındaki kişilere yönelik psikolojik destek vermektedir. Randevu ve bilgi için 02324222628 veya 05325074940 no lu telefondan destek alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Petek Temizliğiyle Tasarruf Sağlayın
Petek temizliği özellikle kış aylarında büyük önem taşımakta...
İNŞAATIN YÜKSELEN DEĞERİ: ÇAĞRI İNŞAAT
Uzun süredir kazanmış olduğu tecrübesiyle ve uzman kadrosuyl...
Ec English Dil Okulları
Bir dil öğrenmek bir insan yetiştirmek ve bir karakter daha ...
Bel Fıtığı Nasıl Tedavi Edilir?
Bel fıtığı günümüzde birçok kişinin bilgisayar kullanımı ve ...
Sağlıklı Şekilde Sivilce Kurutma Yöntemleri
El çatlaklarının oluşumunda ki en büyük nedenlerin başında f...
2019 Yılına Damga Vuracak Gelinlik Modelleri
Gelinlik modelleri arayanların yeni adresi olan yenigelinlik...
Farmasi İle Doğallık Sağlayın
Kimyasalların kullanılması başta cilt kurumasına, vücut anat...
Oynarken Öğrenin
Oyunların çocuklar üzerinde genelde olumsuzlukları ortaya çı...
Dünya Ayaklarınıza Gelecek
Küresel alanda gerçekleşen olaylar, yerel haberler veya ülke...
Deri Bot
Son derece zarif ve etkileyici görünmesi nedeniyle deri bot ...
Farmasi Kayıt Olmanın En Kolay Yolu
100’den fazla ülkeye ihracat yapan ve %100 Türk sermayeli bi...
Her Mutfağın Temasına Uygun Renklerde Mutfak Önlükleri
Profesyonel Aşçılığa İlk Adımı Bu Önlükler İle Atın Ev ha...
Beylikdüzü Spor Salonu Neden Tercih Ediliyor?
Beylikdüzü Spor salonu, bizim spor salonunu harika yapan ned...
Vizyondaki Komedi Filmleri Artık İnternette
Sinema farklı dalları ve farklı kategorileri ile insanların ...
Gazetecilik İş Seçenekleri
Gazetecilik iş imkanları, genel yapısı ve mesleğin geniş kap...

Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır.