Erken Boşalma Tanısı

Sponsorlu Bağlantılar

Erkek cinsel sağlığı açısından en büyük tehlikeyi oluşturan durumlardan birisi erken boşalma problemi olmaktadır. Özellikle bir türlü tedavisi başlatılamamış rahatsızlıklar bir süre sonra eşlerin en çok yakındığı durumlardan biri haline gelirken, aralarının biraz daha açılmasına neden olur. Erken boşalma sorunu erkek tarafından kontrol edilemez ve istemsiz bir şekilde tekrarlanan problemlerden biri halindedir.

Bazen boşalma birleşmeden hemen önce gerçekleşirken, bazen de ilişkiye girdikten bir dakika sonra erken boşalma meydana gelebilir. Oldukça kısa bir sürede cinsel ilişki tamamlandığından dolayı, bu konu her iki taraf içinde cinsel tatminsizliğe neden olmakta ve evliliğin çatırdamasına neden olmaktadır. Sorunların bu şekilde olmasına aynı zamanda moral bozukluğu, stres ve psikolojik çöküntü gibi durumlar eklenince de, eşleri oldukça zorlu bir dönem beklemiş olur.

İzmir cinsel terapist eşliğinde tedavisi sağlanabilecek bir konu olan bu rahatsızlığın iki farklı türü bulunmaktadır. Bunlar arasında ilk tür hayat boyunca yaşanan ve her daim devam etmekte olan erken boşalma problemidir. Kişiler bu konuda tamamen çaresiz kalmakta olup, özellikle tedaviden kaçınma eğilimi gösterebilirler. Erken boşalmanın diğer türü ise, psikolojik nedenlere bağlı olarak daha sonradan ortaya çıkabilen türdür.

Bu konu özellikle cinsellik konusuna çok büyük bir anlam yüklenilmesi ve sıklıkla mastürbasyon yapan kişilerde daha sık bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Öte yandan uzun zamandan beri devam etmeyen ilişki, araya uzun zaman girdiğinden dolayı erkeklerde bu şekilde ortaya çıkabilmektedir. Her iki türünde tedavisi mümkün olup, vakit kaybetmeden bu alanda harekete geçmek lazımdır. Erken boşalma İzmir tedavisi bunun için en iyi çözümleri ortaya çıkarmakta olup, kısa süre içinde sonuç alabileceğiniz bir adres konumundadır.

Erken Boşalma Tedavisi

Erken boşalma problemi ertelenmemesi gereken önemli sorunlardan biri halindedir. Özellikle içinde bulunduğunuz psikolojik çöküntünün kısa süre içinde sona ermesi ve eşinizle yeniden huzurlu bir evliliğin içinde olabilmesi için bu konuda tedavi için hemen harekete geçmelisiniz. Bunun için harika sonuçlar ortaya çıkaran İzmir’de bulunan kliğinimiz sayesinde, konuyu uzun zaman boyunca düşünmeye gerek kalmadan en iyi şekilde sona erdirme şansı yakalamış olursunuz.

Aile danışmanlığı ve Cinsel terapi alanında yetkin olan Psikolog M. Berk KARAOĞLUgerek İzmir- Alsancak’ta ki danışmanlık merkezinde gerekse Online Terapi ile şehir dışı ve yurtdışındaki kişilere yönelik psikolojik destek vermektedir. Randevu ve bilgi için 02324222628 veya 05325074940 no lu telefondan destek alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Malatya Evden Eve Nakliyat
Evden eve taşıma hizmetinde Malatya evden eve nakliyat sizle...
İnstagram Takipçilerinizi Katlayın
Instagram hesabı oluşturmak ve Instagram takipçi sayınızı he...
HD Komedi Filmlerini İzleyebilirsiniz
Film izleyicilerinin sinemaya gitme fırsatı bulamamasından d...
Cilt Beyazlatma Mucizesi Zenvita
En özel zamanlarınızda duyduğunuz heyecanın sonrasında yaşad...
Karşıyaka Akupuntur ile Zayıflayın
Zayıf bir beden sadece görsellik açısından önem arz etmez ay...
Ürün Yorumlarına Bak Pişman Olma
Her konuda yararlandığımız internet boş vakitlerizizi değerl...
Katolog Tercümesi İle Ürün Satışlarını Katlayın
Tercüme işleri olarak pek çok tercüme alanı bulunmaktadır. K...
Temiz Enerji Sektöründe Son Dönemdeki Önemli Yenilikler
Türkiye’nin ve Dünyanın Yeni Enerji Kaynaklarına Olan İhtiya...
Türk Telekom Bedava İnternet Paketlerini Kullanma Rehberi
Türk Telekom mobil hat servisleri sayesinde Türkiye'nin en ç...
Farmasi İle Doğallık Sağlayın
Kimyasalların kullanılması başta cilt kurumasına, vücut anat...
Dikkat Eksikliği Ve Çözümü
Öncelikle erken dönemde fark edilmesi çocuğun yaşamını kolay...
Kolay MP3 Kesme
Sevdiğimiz müzikleri telefonlarımızın zil sesi haline getirm...
Soğutma Büyüsü
Soğutma büyüsü hayatta her şey üzerine yapılabilmektedir. Kö...
Herbalife Nedir, Ne İşe Yarar, Faydaları Nelerdir?
Herbalife sağlıklı zayıflama ürünüdür. Herbalife Sağlıklı za...
Güncel Apple Haberleri
Android uygulama Android yazılımlı cihazlara indirilebilen u...

Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır.