Estetik için İlk Adres Estemore Klinik

Sponsorlu Bağlantılar

Meme estetiği ameliyatları genellikle 2-4 saat arasında sürmektedir. Meme estetiği ameliyatı yapılmadan önce kişinin fiziksel durumu ve istekleri belirlenir. Ardından randevu verilerek estetik operasyonu randevu gününde gerçekleştirilir. Meme estetiği operasyonu sonrası sonuç yapılan işleme göre 1 gün ile 3 ay içerisinde alınabilmektedir. Meme estetiği ameliyatının ardından ilgili kişi en geç 1 haftaya kadar işine dönebilir. Bu yüzden meme estetiği herhangi bir sıkıntı yada vakit kaybı olmaksızın hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar. Tüm bu bilgiler ışığında göğüslerinizi beğenmiyorsanız, memelerinizde sorunlu bölgelerden kurtulmak istiyor ve daha güzel göğüslere sahip olmak istiyorsanız meme estetiği olabilir ve ufak bir ameliyatla hayata daha mutlu ve daha canlı devam edebilirsiniz.

Burun estetiği ameliyatları arasında tercih edilen bir diğer ameliyat türü de rinoplasti burun ameliyatıdır. İnsan burnunun yapısında mevcut olan memnuniyetsizlikleri gidermek, düzeltmek amacıyla gerçekleştirilen cerrahi ameliyat türüne rinoplasti denir. Burun estetiği ameliyatı, burnun var olan şeklinin küçülmesi, büyümesi, burnun yüksekliğinin ayarlanması ve ya burunla dudak arasındaki var olan açının ayarlanması gibi problemlerin çözümünde kullanılabilir. Ayrıca bunların yanı sıra, biyolojik bozukluk, burun yapısından kaynaklı nefes almada bozukluk problemlerinin çözümü için de kullanılır.

Burun estetiği ameliyatı sonrasında, yüzünüzün fiziksel görünüşünü iyi yönde arttırabilir, daha estetik bir yüz yapısına sahip olabilirsiniz. Lakin ameliyat sonrasında burun yapınız tam olarak istediğiniz gibi olmayabilir. Çünkü, burun estetik ameliyatı insan burnunun yerine  başka bir burun ekleme değil, aksine var olan burun yapısına uygun şekilde ameliyatı gerçekleştirilen bir estetik cerrahi müdahaledir. Profesyonel ekibiyle Estemore klinik sizlere meme estetiği ve burun estetiği konusunda kusursuz bir hizmet sağlamaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş