Giyinme Odası

Sponsorlu Bağlantılar

Önceleri evlerinde oda sayısı oldukça fazla olan, zenginlik göstergesi gibi görülen “giyinme odası”, günümüzde standardın biraz üzerindeki evlerde yer almaktadır.

Belli bir metrekarenin üzerinde olan evlerde karşımıza çıkan giyinme odası yoğun yaşantısı olan kişiler için büyük kolaylıktır. Ülkemizde son dönem inşaat sektöründeki pozitif artış, mega projeler ve hayata geçen büyük konut projeleri ile ülkenin son 10 yılına damga vurdu dersek yanlış olmaz. Yapılan konut projelerinde farklı kesimlerden herkesin beklentilerini karşılayacak opsiyonlara sahip daireler yapılmıştır. Evlerin konumları, site içerisinde yer alan aktivite alanları, evlerin oda sayıları gibi konularda aynı proje içerisinde bile çeşitlilik sağlanmaya başlamıştır.

Son dönemde yapılan konut projeleri içerisinde, evlerde kendine daha çok yer bulan yeniliklerden bir tanesi de “giyinme odası” dır. Yer aldığı evler içerisinde birçok bakımdan hayatı kolaylaştıran bir oda olarak öne çıkmaktadır. Konutlarda giyinme odası, bazen dolaplar, raflar ve aynalar gibi tüm yan ekipmanlar hazır olarak teslim edildiği gibi, giyinme odası plan içerisinde ayrılıp sizin kendi bütçeniz ve kendi beklentileriniz, ihtiyaçlarınız, istediğinize göre baştan yaptırmanızda mümkün olabilmektedir. Giyinme odası, evinizin daha derli toplu daha az dağınık olmasını sağlar. Bol raf, modüller ve askılıklar ile saklama alanları artırılabilir. Ayakkabılarınız, günlük kıyafetleriniz gibi tüm eşyalarınızın bir arada kalması ile, hazırlanma sürecinize de fayda sağlar.

İhtiyaca Uygun Giyinme Odası

Giyinme odasıkişinin ihtiyaçlarına ihtiyaca göre düzenlenmelidir. Kullanım alanları, dolaplar, raflar, aynaların yeri gibi elemanlar, kişinin talebine göre dizayn edilirse çok daha faydalı bir kullanım alanı olacaktır. Firmamız bu alanda kullanılan en kaliteli dizayn ve tasarımlara sahiptir. Ölçü alma, tasarım, renk, ürün çeşidi bakımından size özel her türlü tercihe hizmet verebilme olanağına sahiptir. Mobilya konusunda çok fazla seçenek olmasının yanında, sizlere daha çok masif ve doğal ürünleri tavsiye diyoruz. Bu tarz mobilyalar, kıyafetlerinizin ve ayakkabılarınızın daha sağlıklı muhafaza edilmesini sağlar. Mobilya tercihi, aydınlatma kararı, açık raflı dolaplar ve kapaklı dolapların sayısı ve yerleşimi, ayna tercihi gibi konular giyinme odanızın size verdiği rahatlığı, keyfi ve ferahlığını belirler.

Giyinme Odasının Rengi Ve Aydınlatma

Giyinme odanızı daha açık renklerden seçmeniz, kıyafet seçiminizde, üzerinizde denerken daha sağlıklı fikir edinmenizi, oda içerisinde geçirdiğiniz sürede kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar. Mümkün olduğu kadar fazla ayna kullanmak oda içerisinde ayrı bir hava ve şıklık yaratacağı gibi, odaya dair daha düzenli hissetmenizi sağlamaktadır.  Aydınlatma konusu da, giyinme odaları için çok önemlidir. Bölgesel aydınlatmalardan kaçınmak gerekir. Odanın çok aydınlık, çok parlak olmaması gerektiği gibi kesinlikle hafif karanlık, loş bir oda yapısı da olmamalıdır.

Firmamız giyinme odası konusunda en başarılı ve öncü firmalardan bir tanesidir. Mobilya seçeneklerinden, renk seçimine, aydınlatma seçimlerinden, ayna sayısı yeri, zemin seçimine kadar her konuda sizlere deneyimli, profesyonel ekibiyle sizlere en iyi hizmeti, en pratik çözümleri, en uygun fiyatlara sunmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Temiz Enerji Sektöründe Son Dönemdeki Önemli Yenilikler
Türkiye’nin ve Dünyanın Yeni Enerji Kaynaklarına Olan İhtiya...
Cilt Sağlığımıza Dikkat Etmemiz Zorunluluktur
Vücudumuzun dış dünya ile doğrudan etkileşimde bulunan bölüm...
Meme Küçültme Operasyonu
Alanında Uzman Estetik cerrahlar tarafından, normalden iri m...
Farmasi Kozmetik
Kozmetik ve sağlık alanlarında yer alan ürünleri sağlamasıyl...
Kalıcı Kilo Kaybı Nasıl Yapılır?
Kilo vermenin dışında verilen kiloların korunması da olduk...
Sandelye Mağazası Sanaldaye Deposu İndirimli Ürünleri
Merhaba bugünkü söyleşimiz de sizler için e ticaretin ülkemi...
Bodrum'un En Süslü Bayanları
Büyülü şeyler olması için illa deneyim gerekmez ama en az ik...
Paykwik Ne İşe Yarar?
Özellikle oyun alışverişi ve dijital platformlarda sıklıkla ...
Sabah Uyuşukluğu için Bir Çözüm: Mavi Zenginleştirilmiş Beyaz Işık
Sabahları erken saatlerde kalkmak birçok insanın sevmediği b...
En Yeni Zigon Sehpalar
Başarılı bir oturma odasına sahip olmak için A dan Z ye tüm ...
En Kaliteli Cami Halısı
İbadet yerlerimiz olan camilerde halılar en önemli gereçlerd...
Kore Dizileri İzle
Son yıllarda klişelerden vazgeçerek farklı tarzda aksiyon, d...
Canlı Casino Nerede Oynanır?
Sanal eğlence son dönemde kullanıcıların telefon, tablet ve ...
Akdeniz Bayanları ile Tanışma
Sizlеri mutlu etmek için tüm fantezilere kapısını açan ve da...
Farklılıkları ile Büyüleyici Güzel Bayanlar
Mutlu bir beraberliğin en önemli detaylarını sizlerle paylaş...

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.