Kalıcı Kilo Kaybı Nasıl Yapılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Kilo vermenin dışında verilen kiloların korunması da oldukça önemlidir. Bunun için Dez kullanarak kalıcı olarak kilo verebilirsiniz.

Tamamen sizlerin sağlıklarınızı korumanız ve kilo kaybının kalıcı olarak sağlanması için tasarlanmış olan Dez ile daha sağlıklı olmanız mümkün. Öğün yerine kullanabileceğiniz besin takviyesi sayesinde daha düşük kalorili ve daha sağlıklı öğün tüketebilmeniz sağlanmaktadır. Bu şekilde Dez ile birlikte normal yemek yediğinizde alacağınız kilolardan kurtularak daha besleyici öğünler tüketebilirsiniz.

İnsan vücudu günde belirli oranlarda kalori harcamaktadır. Kilo vermek vücudun harcadığı kaloriden daha az kalori alınması olarak basitçe tanımlanmaktadır. Bunun için yemek yediğinizde eğer bilinçli olarak hareket etmezseniz daha yüksek kalorili ancak daha az besleyici öğünler tüketebilirsiniz. Bu da sizin sağlıksız olarak kilo almanıza sebep olacaktır. Dez besin takviyeleri sayesinde tükettiğiniz öğünler daha düşük kalorili ve daha çok besleyici olacaktır.

Dez Nasıl Kullanılır?

Sabah kahvaltınızı diyetisyeninizin önereceği şekilde yapmanız gerekmektedir. Light peynir, çavdar ekmeği ve birkaç adet zeytin ile birlikte yapacağınız kahvaltının atlanmadan her gün yapılması oldukça önemlidir. En geç saat 11:00’a kadar kahvaltınızı yapmış olmanız bu saatlerde insan vücudunun bu saatler arsında metabolizma değişikliğinin etkili olduğu zaman dilimidir. Bu nedenle bu saatler arasında kahvaltının yapılmış olması oldukça önemlidir. Kahvaltıdan 5 saat sonra öğle yemeğinizi yemek için hazır olacaksınız. Öğle yemeği için hazırlanmış olan Dez öğününüzü yoğurt ya da süt ile karıştırarak tüketmeniz gerekmektedir. Bir çok aroma ile zenginleştirilmiş olan Dez öğünleri sizlerin ihtiyacı olan besini alabilmenizi sağlarken aynı zamanda kilo vermenize de yardımcı olacaktır. Öğle yemeğinin tüketilmesinden sonra akşam yemeği için 5 saatlik bir süreniz olacaktır. Bu zamana kadar fazla açlık yaşanmaması için ara öğün tüketilmelidir. Dez ürünlerini satın alarak alacağınız ücretsiz diyetisyen desteği sayesinde hem ara öğünlerde hem de kahvaltı gibi öğünlerde sizler için en uygun besinler tavsiye edilmektedir. Ara öğünlerin atlanmaması Dez ana öğüne kadar çok fazla acıkmamanız ve ana öğün sırasında ve sonrasında diyetinizi bozmamanız için oldukça önemlidir. Hepsi ayrı hazırlanmış olan öğünlerinizden akşam yemeği için olanı da öğle yemeğinden 5 saat sonra tükettikten sonra günlük yemek ihtiyacınızı karşılamış olacaksınız. Dez ürünleri ile birlikte sıvı tüketiminin yapılmasında sorun olmadığı gibi günlük vücudunuza göre değişiklik gösterebilmesi ile birlikte en az 2,5-3 litre kadar su tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Bu şekilde vücudunuzun su tutarak ödem oluşturması engellenmektedir. Verilen tavsiyelerle birlikte kullanılan Dez ürünleri ile kilo verememeniz mümkün değildir.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş