Karşıyaka Akupuntur ile Zayıflayın

Sponsorlu Bağlantılar

Zayıf bir beden sadece görsellik açısından önem arz etmez aynı zamanda insan sağlığı içinde çok önemlidir. Enerjinin yüksek olmasını sağlayan İzmir akupunktur, birçok faydası olduğu gibi zayıflamak isteyen kişilerde de başarı ile uygulanan bir yöntemdir. Obezite vücuttaki yağ miktarının vücudu esir almasıyla oluşur. Enerji alımının her geçen gün artması ve hareketsiz yaşam sonucu alınan yağ miktarı vücutta tehlike oluşturmaktadır. Akupuntur ile zayıflamak artık mümkün. Obezite tüm dünyada değişen beslenme alışkanlıkları ile birlikte gittikçe artmaktadır. Ülkemizin ve dünyanın en büyük sorunudur. Nerdeyse her geçen gün insan sağlığını daha çok tehlike altına almaktadır.

Akupunktur nedir?

Akupunktur kulakta bulunan bazı noktaların iğne yöntemiyle uyarılmasıdır. Bu noktalar uyarılacak her bir organı temsil etmektedir. Beyindeki hipotolamus bölgesi uyarılarak seratonin seviyesini yükseltmek hedeflenir. Yani yemek yiyerek değil de normal şartlarda da mutluluk hormonlarınız salgılanır. Bazı insanlar beslenme alışkanlıklarından kolay vazgeçmek istemezler, diyet esnasında zayıflama hapı ile kilo verme ile birlikte vücut farklı reaksiyonlar gösterebilmektedir. Bu reaksiyonlar mide problemleri, diyetle birlikte görülen tansiyon değişimleri, açlık hissinden oluşan ellerde titreme, halsizlik gibi belirtiler akupunktur tedavisinde yok olmaktadır. Bununla birlikte diyetle ortaya çıkan diğer belirtilerde bertaraf edilerek vücut sıhhati yok olmadan kilo vermeniz sağlanır.

İzmir bölgesinde kaliteli ve güvenilir bir İzmir akupuntur firması arayanlar için www.karsiyakaakupunktur.com hizmet vermektedir. Kulak bölgesinden yapılan akupunktur, mide ve bağırsaklara kadar devam eden sinir uçlarını uyararak mide asidinin azaltılmasına yardımcı oluyor. Perhiz yapılarak boş bırakılan mide rahatsız olamayarak herhangi bir şikâyete sebep olmaz. Özellikle düşük kalorili diyetlerde oluşan halsizlik ve yorgunluk için birçok kişi akupunkturdan faydalanmaktadır. Akupunktur tedavisi gören kişinin metabolizma hızı artar ve diğer diyet yapan kişilere oranla daha hızlı ve çok kilo verir.

Akupunktur tedavisi nasıl yapılır?

İzmir akupunktur tedavisi haftada 1-2 kez yapılmaktadır. Aynı zamanda yaşa, cinsiyete, kullanılan ilaçlara göre de seanslar doktor tarafından düzenlenir.2 ay kadar bir sürede bulunduğunuz kilonun %10-15 kadar kilo verdirtebilen bir yöntemdir. Akupunktur da ayda 4-8 kilo arası kilo vermek normal kabul edilmektedir. Aşırı hızlı verilen kilolar ise vücuda çok zararlıdır ve kaslarda tahribat yapabilmektedir. Uluslararası verilere göre akupunktur ile haftada 2-4 kilo vermek normal kabul edilmiştir. Hangi kiloda olunursa olunsun yan etkisi bulunmayan bir yöntem olması ile binmektedir. Verilen kilo sonrası bir de mevcut kiloyu korumak için akupunktura ihtiyaç duyulmaktadır. İleri dönemlerde oluşan ani şok ve sağlık sıkıntılarında oluşabilecek birden kilo almaya karşı doktorunuza tekrar başvurarak neler yapabileceğiniz konusunda bilgi alabilirsiniz. Akupunktur uygulayan kişinin doktor olması şarttır. Sizde gerçekten güvenilir bir akupuntur ekibiyle karşılaşmak istiyorsanız Karşıyaka Akupuntur ve Uzman Doktor Başak BİNGÖL ile tanışmalısınız. Dilerseniz www.karsiyakaakupunktur.com adresimizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

İnstagram Hesabınızı Takipçilerinizle Süsleyin
Facebook, Twitter, Snapchat ve Instagram son zamanlarda herk...
Petek Temizliğiyle Tasarruf Sağlayın
Petek temizliği özellikle kış aylarında büyük önem taşımakta...
Malatya Evden Eve Nakliyat
Evden eve taşıma hizmetinde Malatya evden eve nakliyat sizle...
HD Komedi Filmlerini İzleyebilirsiniz
Film izleyicilerinin sinemaya gitme fırsatı bulamamasından d...
Stor Perde Temizliği
Perdeler arasında temizliğinde en çok zorlanılan ve genellik...
Sandelye Mağazası Sanaldaye Deposu İndirimli Ürünleri
Merhaba bugünkü söyleşimiz de sizler için e ticaretin ülkemi...
Beşiktaş Kiralık Daire
Beşiktaş ilçesi kuşkusuz istanbulun en popüler ilçesi konumu...
Çörek Otu Yağı Ne İşe Yarar?
Cilt güzelliğinizi sağlayan ve masaj esnasında hoş kokularıy...
Cilt Beyazlatma Mucizesi Zenvita
En özel zamanlarınızda duyduğunuz heyecanın sonrasında yaşad...
Birden Fazla Fotoğrafı Tek Sefer Yükle
Fotoğraf ve Resim yüklemek için iyi, kaliteli ve güvenilir b...
Elektronik Sigara Aromaları
Günümüzde her 3 kişiden 2 sinin sigara bağımlısı olduğu ve s...
Barok Diamond'da Mücevher Fırsat Günleri
Değeri 4 bin TL olan pırlanta yüzük sadece 2 bin TL. Yanlış ...
Sevgiliye Hangi Hediyeler Alınabilir?
Güzel bir hediyenin aşkınızı pekiştirmesinin yanı sıra ufak ...
Meme Estetiği ile Gelen Güzellik!
Güzellik uğruna yapılan genel estetik operasyonlarına baktığ...
Ayakta Su Toplaması Nasıl Geçer?
Ayakta su toplaması can yakıcı ve kişiyi sosyal hayatından b...

Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır.