Karşıyaka Akupuntur ile Zayıflayın

Sponsorlu Bağlantılar

Zayıf bir beden sadece görsellik açısından önem arz etmez aynı zamanda insan sağlığı içinde çok önemlidir. Enerjinin yüksek olmasını sağlayan İzmir akupunktur, birçok faydası olduğu gibi zayıflamak isteyen kişilerde de başarı ile uygulanan bir yöntemdir. Obezite vücuttaki yağ miktarının vücudu esir almasıyla oluşur. Enerji alımının her geçen gün artması ve hareketsiz yaşam sonucu alınan yağ miktarı vücutta tehlike oluşturmaktadır. Akupuntur ile zayıflamak artık mümkün. Obezite tüm dünyada değişen beslenme alışkanlıkları ile birlikte gittikçe artmaktadır. Ülkemizin ve dünyanın en büyük sorunudur. Nerdeyse her geçen gün insan sağlığını daha çok tehlike altına almaktadır.

Akupunktur nedir?

Akupunktur kulakta bulunan bazı noktaların iğne yöntemiyle uyarılmasıdır. Bu noktalar uyarılacak her bir organı temsil etmektedir. Beyindeki hipotolamus bölgesi uyarılarak seratonin seviyesini yükseltmek hedeflenir. Yani yemek yiyerek değil de normal şartlarda da mutluluk hormonlarınız salgılanır. Bazı insanlar beslenme alışkanlıklarından kolay vazgeçmek istemezler, diyet esnasında zayıflama hapı ile kilo verme ile birlikte vücut farklı reaksiyonlar gösterebilmektedir. Bu reaksiyonlar mide problemleri, diyetle birlikte görülen tansiyon değişimleri, açlık hissinden oluşan ellerde titreme, halsizlik gibi belirtiler akupunktur tedavisinde yok olmaktadır. Bununla birlikte diyetle ortaya çıkan diğer belirtilerde bertaraf edilerek vücut sıhhati yok olmadan kilo vermeniz sağlanır.

İzmir bölgesinde kaliteli ve güvenilir bir İzmir akupuntur firması arayanlar için www.karsiyakaakupunktur.com hizmet vermektedir. Kulak bölgesinden yapılan akupunktur, mide ve bağırsaklara kadar devam eden sinir uçlarını uyararak mide asidinin azaltılmasına yardımcı oluyor. Perhiz yapılarak boş bırakılan mide rahatsız olamayarak herhangi bir şikâyete sebep olmaz. Özellikle düşük kalorili diyetlerde oluşan halsizlik ve yorgunluk için birçok kişi akupunkturdan faydalanmaktadır. Akupunktur tedavisi gören kişinin metabolizma hızı artar ve diğer diyet yapan kişilere oranla daha hızlı ve çok kilo verir.

Akupunktur tedavisi nasıl yapılır?

İzmir akupunktur tedavisi haftada 1-2 kez yapılmaktadır. Aynı zamanda yaşa, cinsiyete, kullanılan ilaçlara göre de seanslar doktor tarafından düzenlenir.2 ay kadar bir sürede bulunduğunuz kilonun %10-15 kadar kilo verdirtebilen bir yöntemdir. Akupunktur da ayda 4-8 kilo arası kilo vermek normal kabul edilmektedir. Aşırı hızlı verilen kilolar ise vücuda çok zararlıdır ve kaslarda tahribat yapabilmektedir. Uluslararası verilere göre akupunktur ile haftada 2-4 kilo vermek normal kabul edilmiştir. Hangi kiloda olunursa olunsun yan etkisi bulunmayan bir yöntem olması ile binmektedir. Verilen kilo sonrası bir de mevcut kiloyu korumak için akupunktura ihtiyaç duyulmaktadır. İleri dönemlerde oluşan ani şok ve sağlık sıkıntılarında oluşabilecek birden kilo almaya karşı doktorunuza tekrar başvurarak neler yapabileceğiniz konusunda bilgi alabilirsiniz. Akupunktur uygulayan kişinin doktor olması şarttır. Sizde gerçekten güvenilir bir akupuntur ekibiyle karşılaşmak istiyorsanız Karşıyaka Akupuntur ve Uzman Doktor Başak BİNGÖL ile tanışmalısınız. Dilerseniz www.karsiyakaakupunktur.com adresimizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

MB Konveyör Üretimi
Türkiye'de hizmet veren ve konveyör üretimi denildiğinde akl...
İnstagram Takipçilerinizi Katlayın
Instagram hesabı oluşturmak ve Instagram takipçi sayınızı he...
Ec English Dil Okulları
Bir dil öğrenmek bir insan yetiştirmek ve bir karakter daha ...
Ürün Yorumlarına Bak Pişman Olma
Her konuda yararlandığımız internet boş vakitlerizizi değerl...
Ailecek Şaşkınız Filmi Ne Zaman Vizyona Giriyor?
Film izleme sitelerinde ayrıcalıklı bir yere sahip olan HD F...
Botoks Nedir? Ne İşe Yarar?
Botoks Nedir? Clostridium botulinum adlı bakteriden üreti...
Sohbet Odalarında Yeni Arkadaşlar Edinin
Canı çok sıkılan ya da konuşacak kimsesi olmayan, olsa dahi ...
SEO Yaptırmanın Uzun ve Kısa Vadeli Faydaları Nelerdir?
Web sitelerinizin arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkabilme...
İnstagram Takipçi Oranını Arttırabilirsiniz
Sosyal ağ kullanımı her gün internet üzerinden mobil ve PC’l...
Kim Ne Diyor?
Kimin neler dediği, hangi bilgi hakkında özet ve anlık bilgi...
FaceApp Apk İndir
Günümüzde insanlar hep aynı tür oyun ve uygulamalardan olduk...
Moringa Çayı Etkileri
Zayıflamak için takviye olarak alınmış olan besinler arasınd...
Soğutma Büyüsü
Soğutma büyüsü hayatta her şey üzerine yapılabilmektedir. Kö...
Bitmeyen Kartuşla Sayfalarca Baskı Almak
Yazıcı aldığınızda kartuşunuz hemen bitiyor ve kartuş fiyatl...
Dünya Ayaklarınıza Gelecek
Küresel alanda gerçekleşen olaylar, yerel haberler veya ülke...

Copyright © 2018 Tüm Hakları Saklıdır.