Karşıyaka Akupuntur ile Zayıflayın

Sponsorlu Bağlantılar

Zayıf bir beden sadece görsellik açısından önem arz etmez aynı zamanda insan sağlığı içinde çok önemlidir. Enerjinin yüksek olmasını sağlayan İzmir akupunktur, birçok faydası olduğu gibi zayıflamak isteyen kişilerde de başarı ile uygulanan bir yöntemdir. Obezite vücuttaki yağ miktarının vücudu esir almasıyla oluşur. Enerji alımının her geçen gün artması ve hareketsiz yaşam sonucu alınan yağ miktarı vücutta tehlike oluşturmaktadır. Akupuntur ile zayıflamak artık mümkün. Obezite tüm dünyada değişen beslenme alışkanlıkları ile birlikte gittikçe artmaktadır. Ülkemizin ve dünyanın en büyük sorunudur. Nerdeyse her geçen gün insan sağlığını daha çok tehlike altına almaktadır.

Akupunktur nedir?

Akupunktur kulakta bulunan bazı noktaların iğne yöntemiyle uyarılmasıdır. Bu noktalar uyarılacak her bir organı temsil etmektedir. Beyindeki hipotolamus bölgesi uyarılarak seratonin seviyesini yükseltmek hedeflenir. Yani yemek yiyerek değil de normal şartlarda da mutluluk hormonlarınız salgılanır. Bazı insanlar beslenme alışkanlıklarından kolay vazgeçmek istemezler, diyet esnasında zayıflama hapı ile kilo verme ile birlikte vücut farklı reaksiyonlar gösterebilmektedir. Bu reaksiyonlar mide problemleri, diyetle birlikte görülen tansiyon değişimleri, açlık hissinden oluşan ellerde titreme, halsizlik gibi belirtiler akupunktur tedavisinde yok olmaktadır. Bununla birlikte diyetle ortaya çıkan diğer belirtilerde bertaraf edilerek vücut sıhhati yok olmadan kilo vermeniz sağlanır.

İzmir bölgesinde kaliteli ve güvenilir bir İzmir akupuntur firması arayanlar için www.karsiyakaakupunktur.com hizmet vermektedir. Kulak bölgesinden yapılan akupunktur, mide ve bağırsaklara kadar devam eden sinir uçlarını uyararak mide asidinin azaltılmasına yardımcı oluyor. Perhiz yapılarak boş bırakılan mide rahatsız olamayarak herhangi bir şikâyete sebep olmaz. Özellikle düşük kalorili diyetlerde oluşan halsizlik ve yorgunluk için birçok kişi akupunkturdan faydalanmaktadır. Akupunktur tedavisi gören kişinin metabolizma hızı artar ve diğer diyet yapan kişilere oranla daha hızlı ve çok kilo verir.

Akupunktur tedavisi nasıl yapılır?

İzmir akupunktur tedavisi haftada 1-2 kez yapılmaktadır. Aynı zamanda yaşa, cinsiyete, kullanılan ilaçlara göre de seanslar doktor tarafından düzenlenir.2 ay kadar bir sürede bulunduğunuz kilonun %10-15 kadar kilo verdirtebilen bir yöntemdir. Akupunktur da ayda 4-8 kilo arası kilo vermek normal kabul edilmektedir. Aşırı hızlı verilen kilolar ise vücuda çok zararlıdır ve kaslarda tahribat yapabilmektedir. Uluslararası verilere göre akupunktur ile haftada 2-4 kilo vermek normal kabul edilmiştir. Hangi kiloda olunursa olunsun yan etkisi bulunmayan bir yöntem olması ile binmektedir. Verilen kilo sonrası bir de mevcut kiloyu korumak için akupunktura ihtiyaç duyulmaktadır. İleri dönemlerde oluşan ani şok ve sağlık sıkıntılarında oluşabilecek birden kilo almaya karşı doktorunuza tekrar başvurarak neler yapabileceğiniz konusunda bilgi alabilirsiniz. Akupunktur uygulayan kişinin doktor olması şarttır. Sizde gerçekten güvenilir bir akupuntur ekibiyle karşılaşmak istiyorsanız Karşıyaka Akupuntur ve Uzman Doktor Başak BİNGÖL ile tanışmalısınız. Dilerseniz www.karsiyakaakupunktur.com adresimizden gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Modayı takip etmenin tam vakti!
İnsanlık var olduğu sürece giyinmek ve güzel görünmek ihtiya...
İzmir Aile Danışmanı
Kişisel sorunlarınızı, ailevi problemlerinizi ve evliliğiniz...
Evinizin Dekorasyonu İçin Aradığınız Herşey
Çoğumuzevimizde trend olan aksesuarlarla, duvarlarımızda ve ...
Portbet Giriş
Birbirinden farklı online bahis siteleri arasında yer alan P...
Kim Ne Diyor?
Kimin neler dediği, hangi bilgi hakkında özet ve anlık bilgi...
Üroloji Nedir? Hangi Hastalıklara Bakar?
Üroloji, bay ve bayanların idrar yollarında bulunan hastalık...
Bayan T-Shirt
Bayanların severek giydiği giyimler arasında bayan t-shirt m...
En Başarılı Videolu Yemek Tarifleri
Günümüzde yoğun çalışan insanlar yemek yapma konusunda çıkma...
Plastik ve Melamin Üretimini Yönlendiren Dernek - EVSİD
Plastik ve melamin sektörünün son yıllarda hızlı bir şekilde...
Jeneratör Nedir?
Jeneratör oldukça geniş kapsamlı bir konu olarak karşımıza ç...
Düğün Fotoğrafçısı
En özel günlerden olan düğün gününde herkesin unutulmaması i...
İnstagram Hesabınıza Takipçi Kazandırma
İnstagram da son zamanlarda herkes takipçi sayısını arttırma...
Neon Ulaşım Hizmetleri Korsan Takside Bir Numara
Lüks araçlar, geniş hizmet ağı, istediğiniz gün ve saatte is...
Hızlı ve Yüksek Boyutlu Resim Yükleme Servisi
İnternet üzerinden en çok ihtiyaç duyulan araç resim yükleme...
Kanal Tedavisi İzmir'in En İyi Kliniği
İmplant son yılların en çok tercih edilen diş uygulamaları a...

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.