Oynarken Öğrenin

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunların çocuklar üzerinde genelde olumsuzlukları ortaya çıkarttığı şeklinde algı bulunmaktadır. Oyunlar sadece çocuklar için geçerli olan bir araç iken günümüzde ise her yaş grubundan kitleleri kendilerine bağlamaktadır. Subway Surf oyunu ise özellikle çocuklar üzerinde olumlu etkileri yer almaktadır. Oyun yön tuşları ile basit bir şekilde oynanabilmektedir. Sağlamış olduğu bu basitlik sayesinde ise küçük yaşlarda yer balan bireylerin oyuna adapte olması kolay olmaktadır.

Subway surf hızı ve kalitesi gün içinde defalarca kontrol edilen adresimiz üzerinden oynanması da artı avantajları beraberinde getirmektedir. Bu avantajların başında oyundan alınan keyfin artmasıdır. Donma dolma veya bekleme şeklinde bir durum ile karşılaşmadan anında oyun açılmaktadır. Oyunun açılmasından sonra ise yön tuşları ile karakter hareketlerine şekil verilmektedir. Yol üzerinde yer alan altınların toplanması ise yeni etaplarda can kazanma olarak devam etmektedir. Çocuklar üzerinde sağladığı fayda ise subay surf el göz koordinasyonunu en üst seviyede sağlatmaktadır. El göz koordinasyonunu sağlamak devam eden gerçek yaşam psikomotor becerilerinde temeli oluşturmaktadır.

Subway surf aynı şekilde her yaş grubunda tercih edilmesinde kolay kullanım ve hızlı erişim imkânının payı fazla olmaktadır. Sitemiz üzerinde her gün oyunlar kontrol edilir iken yeni yararlı oyunlarda gene adresimiz üzerinden servis edilmektedir. Oyun keyfini doyasıya yaşamanız için gerekli olan tüm alt yapı hizmetleri gene sitemiz tarafından sağlanmış ücretsiz olarak sunulmaktadır. Subway surf v.b için sadece giriş yapmanız yeterli olacaktır.

http://www.oyunoyna.la/subway-surf

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş