Ray Dolap Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Sürgülü kapaklı dolaplar olarak da tabir edilen ray dolap sistemleri şıklığı ve zarafeti birlikte sunuyor.

Uzun ömürlü olan raylı dolaplar sıklıkla tercih edilen mobilya parçaları arasında yer alıyor. Eski dönemlerdeki çekerek açılan dolaplara göre daha avantajlı oldukları biliniyor. Dar odaların daha verimli kullanılması bu dolaplara olan rağbeti artırıyor. Aynı zamanda çoğunlukla sürgülü kapaklara ayna aksesuarının monte edilmesi de ayrıca oda da ayna teminine gerek bırakmıyor. Birden fazla işlevi bir arada üzerinde barındıran dolaplar sayesinde dekorasyona da büyük katkıda bulunuluyor.

Ray Dolap Nereden Alınır?

Ücretsiz keşif, fabrikasyon üretimi ve hızlı sevkiyat ve monte işlemleri ile firmamızı her daim bir adıma öne taşımayı başardık. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile yıllardır bu piyasada kalite ve garanti koşulları altında hizmet vermekteyiz. Alanında uzmanlaşmış mimari kadromuz ücretsiz keşiflerde bulunarak projelendirme hizmeti de vermektedir. Üretime tabi olan bütün projelerimiz bilgisayar destekli üretim hanelerde imal edilirler. Bilgisayar destekli profesyonel üretim tesislerinde bizzat fabrikasyon üretimi gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimizden siparişi alıp üretimlerimizi gerçekleştirdikten sonra 15 gün içerisinde siparişi teslim etmek üzere harekete geçiyoruz. Belirtilen tarihte gün içerisinde teslim gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda monteleme işlemi ile de raylı dolaplarınızı kurulmuş bir vaziyette kullanılabilir son haliyle müşterilerimize teslim ediyoruz.

Ray Dolap Uygulama Alanları

Bu dolapların kullanım alanlarının en sık rastlandığı yerler yatak odalarıdır. Ancak raylı dolapların kullanım alanları sadece bu kadarla sınırlı kalmamaktadır. Günümüzde yeni yeni moda olan giyinme odalarında yine raylı sistemlerin kullanımına önem verilir. Giyinme odalarının genel itibari ile L tipi bir şekle sahip olması bu odaların eni bakımından dar odalar olduğu anlaşılır. Bu nedenle eski tip çekilerek açılan dolapların giyinme odalarında tercih edilmesi pek de mantıklı bir fikir değildir. Çünkü zaten dar olan odaların dolap kapaklarının açılması ile daha dar bir hal alması muhtemel olacaktır. Raylı dolap üretimlerinde portmantolarda önemli bir yer tutar. Portmantoların geleneksel görüntüden ziyade daha modern bir görünüm sergilemesini isteyen kişiler için raylı sistemlerle portmantoların donanımı firmamız tarafından uygun fiyatlarla sağlanır.

Raylı Dolap Üretim Aşamaları

İlk olarak ebatlama ile proje bilgisayar ortamında tasarlanır. Bilgisayar ortamında çizilen tasarımdan memnun kalınmış ise yine bilgisayar destekli kesim birimine gönderilerek hatasız bir şekilde dolap ebatlarının kesimi sağlanır. Ardından bantlama ile ikinci aşamaya geçilir. Bu aşama imal edilen ürünlerin uzun yıllar kullanılabilmesi açısından önem taşır. PVC bantlar ile kesilen malzemelerin bantlamaları yapılır. Kesimi yapılan tüm malzemelerin minifix bağlantı sistemi oluşturulur. Hata payının sıfır olması, monte ve demonte işlemlerinin kolay yapılması ve kullanılan malzemelerin dayanıklılığın artmasında bu işlem gereklidir. Son olarak kontrol aşamasından sonra üretimlerimizi tamamlıyoruz. Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünleri kontrol birimine çekerek montajlarını yapıyor ve dayanıklılıklarını test ediyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Sağlıklı Şekilde Sivilce Kurutma Yöntemleri
El çatlaklarının oluşumunda ki en büyük nedenlerin başında f...
Organik Bebek Yumuşatıcısı
Yesilanne.com’da Mom’s Green ve Baby’s Green tescilli markal...
İstanbul Balıkesir Nakliyat Firması
Nakliyat firmaları platformu adı altında sizlere en iyi hizm...
Kazandıran Tahminler Bu Forumda
Bahiste kazanmak için iyi maç analizi yapmak ve birazda şans...
Işıltısı ile Yüzünüzü Güldüren Bayanlar
Kadınların ışıltısı bir erkeği her zaman yücelten bir durumd...
Petek Temizliğiyle Tasarruf Sağlayın
Petek temizliği özellikle kış aylarında büyük önem taşımakta...
Dizi Film Fragmanları
Sinema filmleri, diziler ile Yeşilçam fragman izlemekten hoş...
En Uygun Fiyata Kedi Maması Nereden Alabilirim?
Kediler hayatımızda iyi birer dost, iyi birer arkadaş olabil...
Profesyonel Sünnet Düğünü Organizasyonu
İlkbahar ve yaz aylarının gelmesiyle birlikte birçok düğün o...
En Faydalı Kişisel Bloglar
Kişisel blog son zamanlarda en çok ziyaretçi çeken ve en yar...
Tipobet Giriş
Kayıt ya da üyelik aşamaları tamamlandıktan sonra Tipobet gi...
Profesyonel Sporcuların Vazgeçilmezi
Profesyonel olarak vücut geliştirme sporu ile ilgilenen spor...
Beylikdüzü Spor Salonu Neden Tercih Ediliyor?
Beylikdüzü Spor salonu, bizim spor salonunu harika yapan ned...
Kamagra Jel İçeriği ve Etkileri
Hayat içinde sıkıntılar yaşaması, iş koşuşturmaları, ev için...
Evde Saç Bakımı Yöntemleri Nelerdir?
Saçlar,dış etkenler nedeniyle zamanla cansızlaşır, güçsüzleş...