Soğutma Büyüsü

Sponsorlu Bağlantılar

Soğutma büyüsü hayatta her şey üzerine yapılabilmektedir. Kötü alışkanlıklardan tutun, aile bağlarına kadar yapıldığı söylenebilir. Sizlere örneklerle bu kara büyü çeşidini detaylı bir şekilde açıklayacağız. Ancak yazımızın en başından belirtmek isteriz ki bu gibi büyülerle işiniz olduğunu düşünüyorsanız kendiniz kesinlikle denemeyiniz. Mecbur kalmadıkça uygulamayınız ve uygulatmayınız. Ancak büyü kelimesi İslam dünyasında çok uzun yıllardır varlığını sürdürmektedir. İnanmak ya da inanmamak bazı çeşitli araştırmalarınız neticesinde sonuçlanabilir. Birbirinden soğumasını istediğiniz evli çiftler, sevgililer ya da düğün hazırlığında olan kişiler bu büyüye sıklıkla başvurmaktadırlar. Ancak sadece yakın ilişkiler için değil kötü alışkanlıklar içinde etkili bir büyü olduğu söylenebilir.

Soğutma büyüsü son zamanlarda erkeğin içki ve kumara yönelmesi durumunda soğutma büyüsü yapılmasına maruz kalmaktadırlar. İçki içerek ailenin düzenini bozan kişiler bu büyü sayesinde içki içmeyi bırakabilir, kumar oynamayı da bir kenara bırakarak ‘’ artık soğudum ‘’ diyerek bu kötü alışkanlıkları sonlandırabilir. Bu sayede helal rızık için çalışmasını çocuklarına yedirmek için mücadele vererek eşi ile de daha sıkı birbirlerine ilgi göstermeleri sağlanır.

Soğutma büyüsü konusu örneklerle açıklamaya devam edecek olursak eğer; cinsellikten soğutma büyüsü adı altında bazı yöntemlerle büyü yapıldığı söylenebilir. Erkeğin evlilik dışı başka kadınlara yönelmesi engellenebilmesi açısından bu yönteme başvuru yapılmaktadır. Ya da evlenme konusunu bir kenara bırakan ayrılıkla sonuçlanan evliliklerde boşanma sonrasında kadının ya da erkeğin başka kişilerle cinsel anlamda bağı olmaması için soğutma büyüsü yapılabilmektedir.

Bu büyü sınırsız sayıda soğuma kategorisindeki her şey için yapılabilir. Evli bir erkeği kadınlardan soğutan büyü olarak da yapıldığı, yaptırmak isteyenlerin olduğu söylenebilmektedir. Bir kadın eşinin iş nedeniyle birden fazla kadın ile çalışması veya herhangi bir nedenle etrafında fazla kadının olmasından dolayı kadınlara yaklaşmamak adına soğutma büyüsü yaptırabilmektedir.

Vekf ve Hüddam yolu ile yapılabilecek olan bu büyü tamamen işin ehli kişiler tarafından yapılmalıdır. Kendi başınıza denemeleriniz olmamalı bu durum çok hafife alınacak kadar basit değildir. Ters tepki yapabilir bunun sonucunda da ruhsal bozukluklarla iç içe olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Kemerli Tesettür Elbiseler
Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm kıyafetlerde moda yenilend...
Kamagra Jel İçeriği ve Etkileri
Hayat içinde sıkıntılar yaşaması, iş koşuşturmaları, ev için...
Giyinme Odası
Önceleri evlerinde oda sayısı oldukça fazla olan, zenginlik ...
İstanbul Ankara Nakliyat Firması
Türkiye'nin en güzel ve coğrafyamızda en önemli konumlardan ...
Sandelye Mağazası Sanaldaye Deposu İndirimli Ürünleri
Merhaba bugünkü söyleşimiz de sizler için e ticaretin ülkemi...
Yangın Merdiveni Fiyatları
Hangi ödemeler ile yangın merdiveni yaptırılır? Yangın merdi...
Vodafone’dan Her Kullanıcısına Ücretsiz İnternet Paketleri
Kullanıcılarına özel paket kampanyaları ile birlikte gençler...
En İyi Rampa Tasarımları
Mobil ve seyyar olarak kullanabileceğiniz birçok ürün fabrik...
En Güzel Balon Patlatma Oyunları
Oxford Üniversitesindeki araştırmalar sonucu günlük olarak b...
Karşıyaka Diş Tedavisi
Kendinizi özel hissetmek ve bakımınızı öncelikle sağlığınız ...
Turkey Dental İmplant Tedavisi
Diş estetiği ve sağlıklı bir ağıza sahip olmak için gerekli ...
BetsMax Giriş
Betsmax bahis sitesi yeni adresi öğrenmek istiyorsanız ya da...
Zigon Sehpa Nedir? Nasıl Kullanılır?
Günümüzde isim olarak pek çoğumuzun bilmediği ancak tasarım ...
Elektronik Sigara ve Likit Kalitesi
Elektronik sigaranın vermiş olduğu keyif ile kısa zamanda ma...
İnstagram Takipçi Sayınızı Çoğaltın
Cep telefonları yaygınlaştığından beri hemen hemen herkes so...