Sohbet Odaları Popülaritesini Yeniden Kazandı!

Sponsorlu Bağlantılar

Chat & sohbet programlarının atası olarak kabul gören mIRC sohbet odaları www.zamane.net ile popülaritesini geri kazandı. Sosyal medya sitelerinin çoğalmasıyla 2008 sitesinden bu güne popülaritesini yitirmeye başlayan mIRC kanalları aynı zamanda sesli ve görüntülü sohbet programlarının ve mobil uygulamaların artmasıyla çokça kullanıcı kaybetmişti. Ancak üyelik gerekmeden takma isim yazarak katılım imkanı sunan ve kanallar’da yaşanan canlı diyaloglarla kendine özel bir kullanıcı kitlesi bulunduran mIRC kanallarının kalbi görüyoruz ki artık yeni bir site’de atmakta.

Siteye bağlantı kurup kanallara giriş yaptığınızda yaşanan ilginç ama eğlenceli diyaloglara göz attığınızda Zamane Sohbet takılan insanların ne denli edepli ve seviyeli olduklarına şahit olabilirsiniz. Düzgün insanlara ücretsiz arkadaşlık ve muhabbet ortamını tesis eden Zamane aynı zamanda yapmış olduğu mobil uygulamayla kullanıcılarına tüm cihazlarla chat ortamına katılım imkanı sunmuştur.

Ülkemizin en kaliteli sohbet sitelerini bünyesinde barındıran Zamane aynı zamanda mobil sohbet imkanı sunmasıyla en beğenilen sitelerden birisi olarak kendisini kanıtlamıştır. Sohbet etmek için düzgün bir ortam ve eğlenceli diyaloglar arıyorsanız belki’de aradığınız ortam sosyal medya değil Zamane olabilir

Muhabbete katılım için hiç bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Bir takım kurallar var onlara uymanız kafi geliyor. Nedir bu kurallar diye soracak olursanız uygunsuz takma isim kullanmamak ve hakaret ve küfürlü diyaloglara girmemek ve tabi ki birde 18 yaşından büyük olmak gerekiyor.

18 Sohbet odaları katılım sağladığınızda pek çok muhabbet kanalı, oyun ve radyo odaları katılımını otomatik sağlarsınız. Bu kanallar arasında geçiş yaparak istediğiniz kanalda muhabbet imkanına ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş