Zayıflamak Hiç Bu Kadar Eğlenceli ve Kolay Olmamıştı

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle adından Avrupa’da ve Amerika’da başarı ile söz ettiren HydroShape İstanbulda hizmet vermekte olan Beautyderm tarafından kullanılmaktadır. HydroShape, suyun içerisinde bir bisiklet gibi çalışmaktadır. Kilolarınızdan kurtulma, baş belası selülitlere son verme, vücuttan suyun atılmasını sağlama, kasların gelişmesi ve kuvvetlenmesi, kardiovasküler dirençte artışın sağlanması, lenf drenajı gibi etkiler göstererek harikalar yaratmaktadır.  Yenilikçi ve yüksek teknolojiye sahip olan Hydroshape İstanbul’da bulunan Beautyderm ile birlikte selülit ve kilo sorunlarınıza son vermek için sizleri beklemektedir.

HydroShape cihazı ile bir seans süresi boyunca suyun içinde bisiklete binerken size 16 jakuzi jetiyle masaj yapılmasını sağlamaktadır. Suyun direnci hava ile kıyaslandığı zaman tam 12 kat daha fazla gelmektedir. 30 dakika süren bir seans boyunca yaklaşık olarak 400- 600 kalori yakmanızı sağlayacaktır.  Vücuttaki suyun atılarak ince bir görünüm sağlayacak olan yüksek teknolojili cihaz ile fazla kilolardan kurtulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. HydroShape cihazı aynı zamanda oldukça hijyen sağlamaktadır. Doğal bir molekül olarak bulunan ozan, yüksek teknolojiye sahip olan HydroShape cihazı tarafından suya verilmektedir.

HydroShape zayıflamanız için oldukça avantajlı bir cihaz olarak bilinmektedir. Seans bittikten sonra saçlarınızda bir bozulma durumu olmaz, makyajınızda herhangi bir akma durumu olmaz ya da ojeniz silinmez.  Suyun içinde bulunan yüksek enerji ve oksijen seviyesinden dolayı seanslar bittikten sonra duş almanız da gerekmez.

Bölgesel Sorunlar Sizin İçinde Sorunsa Merak Etmeyin Beautyderm Yanınızda

Bölgesel olarak oluşmuş olan yağlanmalar çoğu kişinin ortak problemidir. Diyet programları ile kilolardan kurtulmak bazen mümkün olabiliyor. Ancak bölgesel olarak oluşmuş olan sorunlar için özel uygulamaların yapılması gerekiyor. Bu uygulamaları düşündüğümüz zaman yoğun iş temposundan fırsat bulmanın oldukça güç olduğunu görebiliyoruz. Bunun için bölgesel zayıflama yani sadece belirli bölgelerde bulunan yağların yakılması için oldukça kolay yöntemler geliştirilmiştir. Bölgesel olarak yağlanma sorunları bel bölgesinde, basen bölgesinde, göbek bölgesinde, popo ve kol bölgesinde görülmektedir.

Bölgesel zayıflama İstanbulda Beautyderm tarafından oldukça doğru yöntemler ile yapılmaktadır. Bölgesel zayıflama işlemi için ilk olarak vücut analizin yapılması gereklidir. Vücut analizin yapıldıktan sonra kişiye en uygun olan bölgesel zayıflama yöntemi Beautyderm tarafından belirlenmektedir. Yapılacak olan seansların ne kadar olacağı ise vücut analizi sonrasında belli olmaktadır. İşlem uygulana olan bölgenin büyüklük durumuna göre kaç seansın yapılacağı tam olarak belli olacaktır.

Bölgesel zayıflama İstanbul’da Beautyderm tarafından yapılırken işlem için farklı uygulamalar da yapılabilmektedir. Yapılan işlemler arasında G5 masajı, radyofrekans, pressoterapi, elektroterapi, pasij jimnastik, selülit masajı bulunmaktadır.

G5 masajı büyük bedene yapılan inceltme ve toparlanma amaçlı olarak yapılmaktadır. Özellikle bacağın üst kısımları için kullanılmakta olan masaj cihazı basen ve kalça sorunları içinde ideal olarak görülmektedir. Her cilt türüne göre başlıkların bulunduğu cihazın aynı zamanda çok daha etkili sonuçlar vermesi için bitkisel yağlar ile birlikte kullanımı da önerilmektedir.

Beautyderm tarafından kullanılmakta olan radyofrekans ile radyo dalgalarının bedendeki iyon ve su molekülerin aktifleştirilmesi sağlanır. Bu sayede enerji anın açığa çıkması ile ısınma sağlanmış olur. Uygulamanın sonrasında yağların erimesi, selülitlerin giderilmesi ve sarkma, kırışık gibi problemlere son verilmesi sağlanır.

Basınç terapisi olarak bulunan elektroterapi pressoterapi ile ayaktan başlayarak göğsün alt kısımlarına bir basınç uygulanır. Bu yöntem sayesinde vücuttaki ödemlerin atılması sağlanır, selülitler yok edilir, vücudun sıkılaşması ve bölgesel olarak incelme sağlanmış olur. Sizin de bölgesel olarak şikâyetçi olduğunuz yağlanma problemleriniz varsa Beautyderm yanınızda olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.