FarmasiGirisi.Net Farmasi Ücretsiz Üyelik, Farmasi Üyelik, Farmasi Üye Ol

Sponsorlu Bağlantılar

Ürün yelpazesi çok geniş olan ve çok kısa bir sürede bir çok kitleyi etkisi altında bırakan Farmasiye üye olmak aslında sanıldığında da kolay. Yapmanız gereken oldukça basit.İsterseniz Farmasi’nin kendi sitesi üzerimden arzu ederseniz de çevrenizde markanın satış temsilciliğini yapan birisinden üyelik oluşturmasını isteyebilirsiniz. Sisteme üye olmak için herhangi bir ücret ödemediğiniz hatırlatmak isteriz. Aynı Avon ürünlerinde olduğu gibi Farmasi markası da üyelik alımlarında herhangi bir ücret talep etmemektedir , üyelik tamamen ücretsizdir. Üyeliğinizi oluşturup satış danışmanlığı noktasına geldiğinizde ürünü pazarlamaya bir adım kala ürün ile alakalı ödemenizi yaparak müşterinize ürün satışı yapabilirsiniz. Sadece ürün satma noktasında ödeme yaptığınızı hatırlatmak isteriz.

Farmasi Siparişleri Ne Zaman Gönderir?

Sipariş verildiğinde ya da ürünü pazarladığınız da müşterinizden alacağınız ilk soru siparişin ne zaman ulaşacağıdır. Farmasi ürünler sipariş edildikten sonra 3 ike 7 iş günü içinde belirtilen adrese ulaştırmaktadır. Sipariş vermek için Farmasi girişimci panelin işlem yapmanız gerekmektedir. Ancak içinde bulunduğumuz Covid-19 Pandemi döneminde verilen siparişlerde kargo firmalarıyla alakalı gecikmeler olabilmektedir. Bunu müşterinize belirtmeniz de fayda vardır.

Farmasi Danışmanı Ne Demektir?

Farmasi ücretsiz üyelik aşamasına gelmiş herkes tarafından merak edilen bir şey de Farmasi danışmanıdır. Farmasi danışmanı, üyeliğini tamamlamış ürün satmaya hazır olan kişilere verilen bir unvandır diyebiliriz. Farmasi üyelik sisteminde kayıt olan herkese bu unvan verilmektedir. Ayrıca sipariş limitlerine göre de unvanlar verilmektedir. Bu unvanlar danışmanlık seviyenizi belirlemektedir. Aylık olarak hesaplanan alt üyelerin ve kendinize ait siparişler bu unvanların belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

Farmasi Üyelik Sponsorluğu Ne Demektir?

Farmasi sizi kayıt eden kişilere sponsor adı vermektedir. Altında bulunduğunuz kişi sizin sponsorunuz demektir. Yine aynı şekilde sizin kayıt ettiğiniz kişilere de siz sponsor olmuş olursunuz. Bu bağlamda üyelik sisteminin esasını sponsorluk yapısı oluşturmaktadır. Kısaca sisteme üye olurken verdiğiniz referans ismi sizin sponsorunuz olmuş olacaktır. 18 yaşını doldurmuş olmanız ve Türkiye Vatandaşı olmanız sponsor üye olmanız için yeterlidir. Az önce bahsettiğimiz üzere herhangi bir ücret ödemeden tamamen ücretsiz bir şekilde Farmasi üyeliğinizi gerçekleştirip sponsorluk sistemi altında üyelerinizi toplayabilirsiniz.

Sponsor ve Danışman Farmasi sponsoru ve danışmanı aslında aynı şeylerdir. Sponsoru olduğunuz kişinin hem danışmanı hemde sponsorunuz dur. Danışmanı sponsordan ayıran şey ise ürün satan herkesin danışman olmasıdır. Sponsorluk unvanı sadece altınızda bir üye var ise gerçekleşmiş olur.Danışmanlar insanların istekleri ve talepleri doğrultusunda ürün pazarlamaları satışlarını ve kazanç grafiğini artıracaktır. Farmasi ile kazanmak istiyorsanız sponsor danışmanınızın deneyimlerinden faydalanmanız gerekmektedir. Ayrıca Farmasi kampanyalarını ve avantajlarını sürekli olarak takip etmeniz kar oranınızı artırmanız için olanak sağlayacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Beyaz Ayakkabı Temizleme Zor Mu?
Yaz aylarında büyük bir zevkle kullandığımız beyaz ayakkabıl...
Bayrakta Bir Numaralı Adres
Yüksek kapasiteli üretim tesislerimiz sayesinde Hes Bayrak o...
Düğün Fotoğrafçısı
En özel günlerden olan düğün gününde herkesin unutulmaması i...
İzmir Tesisatçısı Hızlı Sıhhi Tesisat
Ülkemizin en büyük şehirlerinden olan İzmir'de binlerce ev b...
Yangın Merdiveni Metre Fiyatları
Çok uzun yıllar sektörde hizmetlerine büyük bir özenle devam...
Güne Güzel Kahvaltılık Tarifleriyle Başlayın
Yemek tarifleri arasında en çok aranan tariflerin başında ge...
Işıltısı ile Yüzünüzü Güldüren Bayanlar
Kadınların ışıltısı bir erkeği her zaman yücelten bir durumd...
İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmeti
İnsanların pek çoğu taşınırken uzman firmalarla beraber çalı...
Sultanbet Giriş
2016 yılına illegal bet ofislerinin arasına sahip olan Sulta...
İnstagram Takipçi Sayısı Nasıl Arttırılır?
Takipçi kavramının en önemli olduğu sosyal platformlarda bir...
Boya Nedir? Boya Hakkında Bilmedikleriniz Öğrenin!
Sıvı halinde olup yüzeylere uygulanabilen ince kaplamalara b...
İstanbul Anadolu Yakası Masaj
 İstanbul'da Anadolu Yakası'nda hizmet veren İstanbul Anadol...
Sağlıklı Kilo Vermek İçin Diyet Listesi
Sağlıklı kilo vermek için diyet listesi arayan herkes sitemi...
Sandelye Mağazası Sanaldaye Deposu İndirimli Ürünleri
Merhaba bugünkü söyleşimiz de sizler için e ticaretin ülkemi...
Sevgiliye Hangi Hediyeler Alınabilir?
Güzel bir hediyenin aşkınızı pekiştirmesinin yanı sıra ufak ...