Ferdinand İzle

Sponsorlu Bağlantılar

Ferdinand, büyük bir kalbi olan dev bir boğa. tehlikeli bir yaratıkla karıştırılır ve evinden ve ailesinden uzakta yakalanır. Ailesine geri dönmeye kararlı, nihai macera için uygun olmayan bir takım düzenliyor. İspanya’da yer alan Ferdinand, bir boğayı kapağına göre yargılayamayacağınızı kanıtlıyor.

Bu eşsiz film olan Ferdinand hiç vakit kaçırılmadan izlenilmelidir. Kesinlikle Ferdinand izle !
Buz Devri ve Rio’nun yaratıcılarından, yılın en çok sevilen bir aile komedisi geliyor!
Ferdinand (John Cena) büyük bir kalbi olan dev bir boğa. Tehlikeli bir canavara karışıp evinden koparıldıktan sonra, ailesine geri dönmek için son maceraya uygun olmayan bir takım arkadaşlarını toplar.
Klasik çocuk kitabına dayanan Ferdinand, bir boğayı sadece görünüşü itibari ile yargılamayacağımızı anlıyoruz. Bu boğa Ferdinand(John Cena) filmde edindiği arkadaşlıklar ve çevre sayesinde tehlikeli maceraların üstesinden adım adım geliyor.

Ferdinand(John Cena) komedi alanında önemli bir başarıya imza atmış bir filmdir.İzleyenleri hayranlıkla ekrana kitleyen Ferdinand filmi, yayınlandığından itibaren müthiş bir beğeni kitlesi yakalamıştır.

Sende hiç vakit kaybetmeden Ferdinand izle !

Türler: Komedi , Macera , Animasyon , Aile , Fantezi
Aktör: Jack Gore , Jet Jurgensmeyer , Nil Diaz , Colin H. Murphy , Carlos Saldanha , Jeremy Sisto , Bobby Cannavale, Raúl Esparza , Luis Carlos de La Lombana , Juanes , Jerrod Carmichael , Julia Scarpa Saldanha , John Cena , Lily Günü , Rafael Scarpa Saldanha
Yönetmen: Carlos Saldanha
Ülke: ABD
Filmi izlemek için : https://www.filmslab.co/ferdinand-2017/

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.