Hadise’nin Makyajsız Hali

Sponsorlu Bağlantılar

Hadise makyajsız olarak poz verdi. Kız kardeşinin doğum gününü kutlayan Hadise bulundukları ortamda makyajsız olarak fotoğraf çektirerek sosyal medyada paylaştı. Kız kardeşiyle birlikte Selfie yapan Hadise fotoğrafı İnstagram hesabına yükledi. Makyajsız haliyle tanınmayacak kadar farklı görünen Hadise fotoğrafı instagram hesabında paylaşarak hayranlarına sundu.

Hadise’nin Makyajsız Fotoğrafı İnstagram Hesabında

Başarılı şarkıları, birbirinden güzel konserleri ve TV ekranlarında yaptıklarıyla herkes tarafından tanınan Hadise güzelliğiylede erkekleri büyüleyen ünlü bayanlardan biriydi. Kız kardeşinin doğum gününde paylaştığı makyajsız fotoğrafıyla olay yaratan Hadise’nin fotoğrafı haber sitelerinde de önemli bir yer tuttu. Magazin haberlerini sunan siteler ise bomba haber olarak yayınlandı.

Hadise Makyajsız Fotoğrafı

Hadise kız kardeşinin doğum gününde kız kardeşiyle birlikte çektirdiği fotoğrafın açıklaması olarakta “Bugun deryoşumuzun doğum günü İyi ki doğdun prenses, seni çok seviyorum” yazarak İnstagram hesabında paylaşan Hadise fotoğrafını hayranlarının yorumlarına sundu. Hadise’nin hayranları ve İnstagram takipçileri ise fotoğrafa farklı yorumlarda bulundu. Kimi hayranları fotoğrafı beğenerek iç güzelliğin önemli olduğunu belirtirken, kimi hayranları Hadise’nin bu fotoğrafta çok farklı olduğunu ve hayal kırıklığına uğradıklarını belirtti. Hadise kız kardeşinin doğum gününde kız kardeşiyle birlikte makyajsız olarak çektiği selfie fotoğrafı ise sizlerle;
Hadise Kız Kardeşinin Doğum Gününde Makyajsız Hali

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş