Nazlı Tolga Düğün Fotoğrafları – Evlendi

Sponsorlu Bağlantılar

Nazlı Tolga evlendi. Nazlı Tolga’nın düğün fotoğrafları ve Nazlı Tolga gelinlik resimleride meydana çıktı. Geçtiğimiz zamanlarda evleneceği amacıyla mesleğini bırakan Nazlı Tolga yabancı damat bulduğu amacıyla reaksiyon toplamıştı. Hollandalı Lawrence D. Brenninkmeyer ile evlenen Nazıl Tolga Türk bir erkek bulmak yerine yabancı bir damat bulduğu amacıyla fazla büyük reaksiyonlar almıştı. Genellikle geçen hafta magazin gündeminin en büyük hususu durumuna getirilmişti. Nazıl Tolga bütün bu söylentilere aldırmadı ve Hollandalı aşkıyla evlendi.

Nazlı Tolga Evlendi!

Nazlı Tolga Fox TV ekranlarının en sevilen ve en ünlü spikerlerinden biriydi. Güzelliğiylede beğeni toplayan Nazlı Tolga’nın evliliğinin bu kadar önemsenmesi gerektiğince normal. Yabancı damat Lawrence D. Brenninkmeyer gelinimiz Nazlı Tolga’yı önemsediğini gösterdi. Klisede uygulanan nikah ardından Saray’da uygulanan düğün ile Nazlı Tolga’yı şık yaşatacağını gösteren Lawrence D. Brenninkmeyer evlenmekten ötürü gerektiğince mutlu.

Nazlı Tolga Düğün Fotoğrafları

1 Eylül 2013 tarihinde evlenen Nazlı Tolga dünya evine girdi. Fox Tv ekranlarının şık ve başarılı spikeri yabancı damatla evlendi. 1 eylül 2013 piyasa günü dünya evine giren Nazlı Tolga, Lawrence D. Brenninkmeyer ile evlendi. Hollandalı Lawrence D. Brenninkmeyer Nazlı Tolga ile sürpriz bir biçimde hayatlarını birleştirdi. KanalBilgi.Com şeklinde bizde Lawrence D. Brenninkmeyer ve Nazlı Tolga’ya mutluluklar diliyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş