Vodafone’dan Her Kullanıcısına Ücretsiz İnternet Paketleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kullanıcılarına özel paket kampanyaları ile birlikte gençlere, emeklilere, ailelere en avantajlı paketleri sunan vodafone bedava internet paketleriyle de tercih edilmeye devam ediliyor. Vodafone tarafından uygulanmaya devam eden bedava internet kampanyalarında kullanıcıların hiçbir ücret ödemeden yararlanabileceği sadece bazı koşulları yerine getirmeleri halinde kazanacakları internet hakları ilk dikkat çekenlerden oluyor. Bunlar arasında pazartesi günleri yanında uygulamasına kullanıcı bilgileri ile giriş yapan her Vodafone kullanıcısı için 100 MB internet hediyesinin gelmesi ilk sırada yer alıyor. Bununla birlikte Yanımda uygulaması üzerinden pazartesi ve pazar günleri arasında hediye olarak verilen 250 MB internetten de yararlanmak mümkün olabiliyor.

Elektronik fatura üzerinden ya da kısa mesajlar ile faturasına dair bilgilere ulaşmak isteyen kişiler için de avantajlı vodafone bedava internet paketleri bir arada sunulabiliyor. 15 gün boyunca bedava internet kullanma hakkı getiren bu paketler 1 GB’a kadar yükselebilen internet kullanım hakları ile dikkat çekiyor. Bu paketlerden yararlanmak için kullanıcıların EFATURA yazıp boşluk bırakıp elektronik posta adreslerini yazarak 7000’e mesaj göndermesi yeterli oluyor. Vodafone paket satın alma veya fatura ödeme gibi işlemler sırasında yapılan harcamalarda da ek şekilde bedava internet olanağı sunmaktadır. Bu şekilde yapılan 11 TL harcama ve üzerindeki harcamalarda beş gün boyunca geçerli olan 1 GB internet kullanıcılara sunulabiliyor.

Haziran temmuz aylarında artan internet kullanımlarına da cevap vermek isteyen Vodafone’un 4.5G bağlantılı kullanıcıları için sunduğu 5 GB internet paketi avantajından da yararlanmak mümkün olabilir. Ev müşterisi olarak Vodafone’u tercih eden kişiler için de vodafone bedava internet paketleri sunmaya devam ediyor. Supernet ev müşterisi olan kişilerin yeni bir SIM kartı alması durumunda ücretsiz olarak kullanabileceği 50 GB internet paketi büyük bir avantaj sağlıyor. Paketin 90 gün boyunca kullanılabilir durumda olması ve hem cepten hem de evden internet kullanımlarını gerçekleştirmeye olanak tanıması dolayısıyla oldukça avantajlı olduğu görülüyor. 4.5 G’ye yeni geçen kullanıcıları için de Vodafone 1GB ve 2GB bedava internet paketleriyle birlikte avantajlı paketlerden yararlanma olanağı sunuyor.

Kaynak : mobil11.net

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Copyright © 2020 Tüm Hakları Saklıdır.