Çekim Yasası Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Cazibe, zihnin düşüncelerimizdeki gerçekliği değiştirme yeteneğinden gelir. Buna Çekim Yasası denir ve herhangi bir düşünceyi gerçeğe dönüştürmek için düşüncelerimizin gücünü kullanır. Düşündüğümüz her şey sonunda gerçek oluyor.

Evren, sonsuz bir umut ve güzellik dokusudur. Canlandırıcı düşüncelere odaklandığınızda, sizi çevreleyen kasvetten kurtulursunuz. Bunun yerine, olumsuz düşünceler düşünürseniz, kendinizi olumsuz bir döngüye hapsolmuş halde bulursunuz. Cazibe Yasası, bir kişinin gitmek istediği yere ulaşma niyetine göre hareket ettiğinde neye odaklanabileceğini belirleyen gizemli bir doğa yasasıdır. Çoğu insan günlük yaşamlarında Çekim Yasasının gücünü anlamıyor.

Bir mıknatıs demir talaşlarını çeker; Benzer şekilde, enerjimizi dışarı gönderdiğimizde, evrenden düşünce ve duyguları çekeriz. İçimizde yatan muazzam potansiyeli gözden kaçırmak kolaydır. Sonuç olarak, kolayca yanlış yönlendirilir ve daha fazla duygusal strese maruz kalırız. Ayrıca duygu yüklü olayları daha çok hayatımıza çekmemize neden olur.

Çekim Yasasını anlamak artık bir sır olarak görülmüyor. Ayrıca ilkeleri nasıl uygulayacağını bilen herkes tüm geleceğini güvence altına alabilir. Çekim Yasasını kullanmış olan önemli kişilerin tarihini anlamak, aydınlanmaya ulaşmak için onu daha etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olabilir. Hukukun uygulamaları ve inançları birçok insanın hayatını değiştirdi.

Çekim Yasası Tarihsel SerüvenÇekim Yasası Nedir?

Buda’nın Çekim Yasasını modern insanlara yüzlerce yıl önce açıkladığına inanılır. Buddha’nın hayattaki hedeflerinize ulaşmak için olumlu düşünmeyi ve iyi düşüncelere sahip olmayı söylediğine inanılıyordu. Hukukun temeli ve halkın inancı olarak kabul edilir. Farklı kültürlerden insanlar karmaya inanır. Bu terim, bu kavramla birlikte yaygın olarak kullanılmaktadır.

İnsanlar, sevgi ya da nefret gibi dünyaya verdiklerinin hayatlarına geri getirilebileceğine inanmaya başladılar. İnsanlar bunu daha önce birçok farklı şekilde gördüler. Tarih boyunca birçok din ve medeniyet aynı Çekim Yasası ilkelerine sahip olmuştur. Hukukun kökenleri birçok farklı kültürün öğretilerinde bulunabilir.

Çekim Yasasını onaylayan günümüzün ünlüleri arasında Jim Carrey, Denzel Washington var. Çekim Yasasının varlığını doğrulamak zordur çünkü birçok insan hayatta aldıkları her kararın kendileri üzerinde doğrudan bir etkisi olduğunu kabul edemez. Birçok insan, Çekim Yasasının gerçekliğini kabul etmekte zorlanır, ancak bunu anlamak, korku döngüsünden ve olumlu ya da olumsuz duygu eksikliğinden özgürleşmeye yol açar. Ayrıca bize hayatımızı değiştirme ve endişelenmeden ilerleme gücü verir. Kuantum fizikçileri tarafından yapılan son araştırmalar, zihnimizin yaşamlarımız ve evren üzerindeki muazzam etkisini gösteriyor. Daha fazlasını ortaya çıkarmaya yardımcı oldu.

Çekim Yasası Nasıl Çalışır?

Çekim Yasasını kullanmak, hayatınızda istediğiniz her durumda hızlı ve kolaydır. Bunu, hedeflerinizi netleştirerek ve sonuçları görerek başarabilirsiniz. Olmasını istediğiniz bir şey için Çekim Yasasını kullanırken akılda tutulması gereken birkaç ipucu vardır. Hedeflerinize ulaşmanın neden bu kadar uzun sürdüğünü merak ediyor olabilirsiniz. Belki de hedeflerinize nasıl ulaşacağınızı düşünmek için çok zaman harcıyorsunuz. Hedeflerinize ulaşma konusundaki tüm takıntınızı bırakmalısınız; Bu kadar uzun süre dayanıklılığınızın önemli bir parçası olarak öne çıkıyor. Elbette hedeflerinize ulaşmak istiyorsunuz. Bu yüzden ilk etapta oradalar. İnsanlar genellikle Çekim Yasasını büyülü bir ritüel veya stres olarak yanlış yorumlarlar.

Çekim Yasasının Hayatımızdaki Rolü Nedir?

Çekim Yasası, şimdi yaşamınız için geçerli olan kavramsal bir gözlemdir. Onunla bağlantı kurmayı öğrendiğinizde, onun ilkelerini hayatınıza ve hayallerinize rehberlik etmesi için kullanabilirsiniz. Odak noktanız, enerjiniz ve dikkatiniz evrenin size ne verdiğini belirler. Düşüncelerinizi değiştirmeyi öğrenmek, hayatınıza çektiğiniz şeyleri değiştirebilir. Bunun nedeni, siz istemeseniz bile çekim yasasının her zaman işlemesidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Tava Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler
Ev hanımları için tava kullanımında yapılan birçok hata nede...
Emeklilik Sorgulama Sistemi ve Emeklilik Tarihi
Emekli olmak için bin bir türlü zorluktan geçip daha sonra p...
Yağlı Ciltler İçin Makyaj Önerileri
Yağlı cilt tipine sahip olanların ne yazık ki tek sorunu cil...
Takip Sepeti ile Tiktok'ta Sınırsız Beğeniye Ulaşın!
Takipsepeti.com, TikTok kullanıcılarının içeriklerini daha f...
Mutlu bir Yaşantı Mümkün mü?
Havas ilmi alan medyumların altıncı hislerinin gelişmiş olma...
Evde Ses Yalıtımını Arttırmanın Yolları Nelerdir?
Birçok farklı alanda ses kalitesinin sağlanmasını sağlayan s...
Monokrom Nedir? Monokrom Stil Nasıl Yapılır?
Monokrom kelime anlamı olarak siyah ve beyaz bir monitörü if...
Saç Düzleştiricisiyle Parlak Saçlar Nasıl Yapılır?
Bayanların güzelliklerine güzellik katan saçlarına ekstra ba...
Bakırköy Kadınlarıyla Unutulmaz Geceler
Bakırköy Escort Herkese selam ve mutlu günler arkadaşlar, b...
Tesettür Nedir? Abdest Nasıl Alınır?
Tesettür nedir? Tesettürün hayatımızdaki yeri nedir sorusu g...
Yağmur Ormanları ve Özellikleri
Yeşilliklerle ve yüksek ağaçlarla çevrili olmak, hayattaki p...
İncelmiş ve Kepekli Saçlar için Bakım Önerileri
Kepek neden olur? Kepekli saçlar için bakım ve maske önerile...
Yaban Havucu (Pastinaca Sativa) Nasıl Bir Bitkidir?
Yaban havucu yaklaşık 4 feet boyunda büyüklüğünde olup, ekil...
Tüp Bebek Uygulamasında Yaş Sınırı Nedir?
Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Seval ...
Athena: Bilgelik ve Barış Tanrıçası
Yunan mitolojisinde Athena zeka, sanat, strateji, bilgelik, ...