Çekim Yasası Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Cazibe, zihnin düşüncelerimizdeki gerçekliği değiştirme yeteneğinden gelir. Buna Çekim Yasası denir ve herhangi bir düşünceyi gerçeğe dönüştürmek için düşüncelerimizin gücünü kullanır. Düşündüğümüz her şey sonunda gerçek oluyor.

Evren, sonsuz bir umut ve güzellik dokusudur. Canlandırıcı düşüncelere odaklandığınızda, sizi çevreleyen kasvetten kurtulursunuz. Bunun yerine, olumsuz düşünceler düşünürseniz, kendinizi olumsuz bir döngüye hapsolmuş halde bulursunuz. Cazibe Yasası, bir kişinin gitmek istediği yere ulaşma niyetine göre hareket ettiğinde neye odaklanabileceğini belirleyen gizemli bir doğa yasasıdır. Çoğu insan günlük yaşamlarında Çekim Yasasının gücünü anlamıyor.

Bir mıknatıs demir talaşlarını çeker; Benzer şekilde, enerjimizi dışarı gönderdiğimizde, evrenden düşünce ve duyguları çekeriz. İçimizde yatan muazzam potansiyeli gözden kaçırmak kolaydır. Sonuç olarak, kolayca yanlış yönlendirilir ve daha fazla duygusal strese maruz kalırız. Ayrıca duygu yüklü olayları daha çok hayatımıza çekmemize neden olur.

Çekim Yasasını anlamak artık bir sır olarak görülmüyor. Ayrıca ilkeleri nasıl uygulayacağını bilen herkes tüm geleceğini güvence altına alabilir. Çekim Yasasını kullanmış olan önemli kişilerin tarihini anlamak, aydınlanmaya ulaşmak için onu daha etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olabilir. Hukukun uygulamaları ve inançları birçok insanın hayatını değiştirdi.

Çekim Yasası Tarihsel SerüvenÇekim Yasası Nedir?

Buda’nın Çekim Yasasını modern insanlara yüzlerce yıl önce açıkladığına inanılır. Buddha’nın hayattaki hedeflerinize ulaşmak için olumlu düşünmeyi ve iyi düşüncelere sahip olmayı söylediğine inanılıyordu. Hukukun temeli ve halkın inancı olarak kabul edilir. Farklı kültürlerden insanlar karmaya inanır. Bu terim, bu kavramla birlikte yaygın olarak kullanılmaktadır.

İnsanlar, sevgi ya da nefret gibi dünyaya verdiklerinin hayatlarına geri getirilebileceğine inanmaya başladılar. İnsanlar bunu daha önce birçok farklı şekilde gördüler. Tarih boyunca birçok din ve medeniyet aynı Çekim Yasası ilkelerine sahip olmuştur. Hukukun kökenleri birçok farklı kültürün öğretilerinde bulunabilir.

Çekim Yasasını onaylayan günümüzün ünlüleri arasında Jim Carrey, Denzel Washington var. Çekim Yasasının varlığını doğrulamak zordur çünkü birçok insan hayatta aldıkları her kararın kendileri üzerinde doğrudan bir etkisi olduğunu kabul edemez. Birçok insan, Çekim Yasasının gerçekliğini kabul etmekte zorlanır, ancak bunu anlamak, korku döngüsünden ve olumlu ya da olumsuz duygu eksikliğinden özgürleşmeye yol açar. Ayrıca bize hayatımızı değiştirme ve endişelenmeden ilerleme gücü verir. Kuantum fizikçileri tarafından yapılan son araştırmalar, zihnimizin yaşamlarımız ve evren üzerindeki muazzam etkisini gösteriyor. Daha fazlasını ortaya çıkarmaya yardımcı oldu.

Çekim Yasası Nasıl Çalışır?

Çekim Yasasını kullanmak, hayatınızda istediğiniz her durumda hızlı ve kolaydır. Bunu, hedeflerinizi netleştirerek ve sonuçları görerek başarabilirsiniz. Olmasını istediğiniz bir şey için Çekim Yasasını kullanırken akılda tutulması gereken birkaç ipucu vardır. Hedeflerinize ulaşmanın neden bu kadar uzun sürdüğünü merak ediyor olabilirsiniz. Belki de hedeflerinize nasıl ulaşacağınızı düşünmek için çok zaman harcıyorsunuz. Hedeflerinize ulaşma konusundaki tüm takıntınızı bırakmalısınız; Bu kadar uzun süre dayanıklılığınızın önemli bir parçası olarak öne çıkıyor. Elbette hedeflerinize ulaşmak istiyorsunuz. Bu yüzden ilk etapta oradalar. İnsanlar genellikle Çekim Yasasını büyülü bir ritüel veya stres olarak yanlış yorumlarlar.

Çekim Yasasının Hayatımızdaki Rolü Nedir?

Çekim Yasası, şimdi yaşamınız için geçerli olan kavramsal bir gözlemdir. Onunla bağlantı kurmayı öğrendiğinizde, onun ilkelerini hayatınıza ve hayallerinize rehberlik etmesi için kullanabilirsiniz. Odak noktanız, enerjiniz ve dikkatiniz evrenin size ne verdiğini belirler. Düşüncelerinizi değiştirmeyi öğrenmek, hayatınıza çektiğiniz şeyleri değiştirebilir. Bunun nedeni, siz istemeseniz bile çekim yasasının her zaman işlemesidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Sanal Ofis ile Gerçek Ofis Arasındaki Farklar
İstanbul’un gözde semtlerinden birinde ofisinizin olduğunu d...
Permafrost Nedir? Türleri
Permafrost tüm dünya tarafından merak edilen bir terimdir. İ...
Ramazanda Et Fiyatları Ne Olacak?
Her yıl Ramazan ayında meyve, sebze, et vb. tüm gıdalarda fi...
Neden Tuvalet Kapıları Kısa Yapılır?
Hep merak edilen bir konu olmuştur, halka açık tuvaletlerde ...
Pazartesi Sendromundan Kurtulmanın Yolları
Hafta sonları göz açıp kapayana kadar geçip gider. Pazartesi...
Kirpikleri Uzatma Yöntemleri
Bakışlarda çekiciliği yakılamak için kirpiklerinizi doğru şe...
Otomatik Kepenk'in Avantajları Nelerdir?
İstanbul’da ev ve iş yerlerinin güvenliği söz konusu olduğun...
Sevgilinize Alabileceğiniz En İlginç Hediyeler
Sevgilinize uzun süredir hediye almıyor ve belkide kırgın ol...
İkinci El Pimapen Almak Mantıklı Mı?
Kaliteli olan yapı ürünlerinin de bir süre sonunda yıpranmas...
Biyoakümülasyon (Biyobirikim) ve Biyomagnifikasyon
Bu gezegendeki her canlı organizmanın düzgün çalışması için ...
Reglinin Utanılacak Bir Şey Olmadığını Kanıtları
Kadınların regl olması dünyanın birçok yerinde hala tabu ola...
Sudaki Kireç Nasıl Arıtılabilir?
Hayatımızın vazgeçilmezi ve en önemli kaynaklarından biri ol...
İstanbul Acil Çıkış Kapısı Satan Yerler
Her gün karşılaştığımız riskler ve olası tehlikeler karşısın...
En Güzel Yemek Masası Modelleri
Evlerimiz kendimizi güvende hissettiğimiz, sevdiklerimizle b...
İnanılmaz Buz Kütlelerinin Meydana Gelişi
Buzullarda bulunan buz kütleleri inanılmaz büyük öneme sahip...