Çekim Yasası Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Cazibe, zihnin düşüncelerimizdeki gerçekliği değiştirme yeteneğinden gelir. Buna Çekim Yasası denir ve herhangi bir düşünceyi gerçeğe dönüştürmek için düşüncelerimizin gücünü kullanır. Düşündüğümüz her şey sonunda gerçek oluyor.

Evren, sonsuz bir umut ve güzellik dokusudur. Canlandırıcı düşüncelere odaklandığınızda, sizi çevreleyen kasvetten kurtulursunuz. Bunun yerine, olumsuz düşünceler düşünürseniz, kendinizi olumsuz bir döngüye hapsolmuş halde bulursunuz. Cazibe Yasası, bir kişinin gitmek istediği yere ulaşma niyetine göre hareket ettiğinde neye odaklanabileceğini belirleyen gizemli bir doğa yasasıdır. Çoğu insan günlük yaşamlarında Çekim Yasasının gücünü anlamıyor.

Bir mıknatıs demir talaşlarını çeker; Benzer şekilde, enerjimizi dışarı gönderdiğimizde, evrenden düşünce ve duyguları çekeriz. İçimizde yatan muazzam potansiyeli gözden kaçırmak kolaydır. Sonuç olarak, kolayca yanlış yönlendirilir ve daha fazla duygusal strese maruz kalırız. Ayrıca duygu yüklü olayları daha çok hayatımıza çekmemize neden olur.

Çekim Yasasını anlamak artık bir sır olarak görülmüyor. Ayrıca ilkeleri nasıl uygulayacağını bilen herkes tüm geleceğini güvence altına alabilir. Çekim Yasasını kullanmış olan önemli kişilerin tarihini anlamak, aydınlanmaya ulaşmak için onu daha etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olabilir. Hukukun uygulamaları ve inançları birçok insanın hayatını değiştirdi.

Çekim Yasası Tarihsel SerüvenÇekim Yasası Nedir?

Buda’nın Çekim Yasasını modern insanlara yüzlerce yıl önce açıkladığına inanılır. Buddha’nın hayattaki hedeflerinize ulaşmak için olumlu düşünmeyi ve iyi düşüncelere sahip olmayı söylediğine inanılıyordu. Hukukun temeli ve halkın inancı olarak kabul edilir. Farklı kültürlerden insanlar karmaya inanır. Bu terim, bu kavramla birlikte yaygın olarak kullanılmaktadır.

İnsanlar, sevgi ya da nefret gibi dünyaya verdiklerinin hayatlarına geri getirilebileceğine inanmaya başladılar. İnsanlar bunu daha önce birçok farklı şekilde gördüler. Tarih boyunca birçok din ve medeniyet aynı Çekim Yasası ilkelerine sahip olmuştur. Hukukun kökenleri birçok farklı kültürün öğretilerinde bulunabilir.

Çekim Yasasını onaylayan günümüzün ünlüleri arasında Jim Carrey, Denzel Washington var. Çekim Yasasının varlığını doğrulamak zordur çünkü birçok insan hayatta aldıkları her kararın kendileri üzerinde doğrudan bir etkisi olduğunu kabul edemez. Birçok insan, Çekim Yasasının gerçekliğini kabul etmekte zorlanır, ancak bunu anlamak, korku döngüsünden ve olumlu ya da olumsuz duygu eksikliğinden özgürleşmeye yol açar. Ayrıca bize hayatımızı değiştirme ve endişelenmeden ilerleme gücü verir. Kuantum fizikçileri tarafından yapılan son araştırmalar, zihnimizin yaşamlarımız ve evren üzerindeki muazzam etkisini gösteriyor. Daha fazlasını ortaya çıkarmaya yardımcı oldu.

Çekim Yasası Nasıl Çalışır?

Çekim Yasasını kullanmak, hayatınızda istediğiniz her durumda hızlı ve kolaydır. Bunu, hedeflerinizi netleştirerek ve sonuçları görerek başarabilirsiniz. Olmasını istediğiniz bir şey için Çekim Yasasını kullanırken akılda tutulması gereken birkaç ipucu vardır. Hedeflerinize ulaşmanın neden bu kadar uzun sürdüğünü merak ediyor olabilirsiniz. Belki de hedeflerinize nasıl ulaşacağınızı düşünmek için çok zaman harcıyorsunuz. Hedeflerinize ulaşma konusundaki tüm takıntınızı bırakmalısınız; Bu kadar uzun süre dayanıklılığınızın önemli bir parçası olarak öne çıkıyor. Elbette hedeflerinize ulaşmak istiyorsunuz. Bu yüzden ilk etapta oradalar. İnsanlar genellikle Çekim Yasasını büyülü bir ritüel veya stres olarak yanlış yorumlarlar.

Çekim Yasasının Hayatımızdaki Rolü Nedir?

Çekim Yasası, şimdi yaşamınız için geçerli olan kavramsal bir gözlemdir. Onunla bağlantı kurmayı öğrendiğinizde, onun ilkelerini hayatınıza ve hayallerinize rehberlik etmesi için kullanabilirsiniz. Odak noktanız, enerjiniz ve dikkatiniz evrenin size ne verdiğini belirler. Düşüncelerinizi değiştirmeyi öğrenmek, hayatınıza çektiğiniz şeyleri değiştirebilir. Bunun nedeni, siz istemeseniz bile çekim yasasının her zaman işlemesidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Siyamang Nasıl Bir Canlıdır?
Siamanglar, Malay Yarımadası ve Sumatra yağmur ve muson orma...
Burçların İlginç Takıntılarını Biliyor Musunuz?
Her burcun kendine has özellikleri ve takınları vardır. Siz ...
Oğlak Burcu Kadınının İnanılmaz Özellikleri
Oğlak burcu kadını nelerden hoşlanır, nelere dikkat eder öğr...
Işığın Canlılar Üzerindeki Biyolojik Etkileri Nelerdir?
Yeryüzündeki tüm canlı organizmalar, doğrudan veya dolaylı o...
Ev Taşırken Bilinmesi Gerekenler
Nakliye deyince aklınıza ne geliyor? Bir yerden bir yere nak...
Zorlu Arazi Şartları İçin Tasarlanmış Römorklar
Engebeli yok şartlarında yük taşımak için özel olarak üretil...
Bebekli Annelerin Yaşamını Kolaylaştırmak
Özellikle ilk defa anne olanlar için ilk aylar oldukça zorlu...
Elmalardaki Doğal Mum Tabakası
Taze meyveler ve sebzeler yüzde 80 ila yüzde 95 su içerir. Y...
Pudra ile Kızarıklık ve Sivilceleri Yok Etme
Epilasyonun ardından cildinizde kızarıklık ve sivilcelenme b...
Yaşlanma Karşıtı Cilt Bakım Önerileri
Genç ve güzel kalabilmek kadın erkek herkesin en büyük tutku...
Biyoakümülasyon (Biyobirikim) ve Biyomagnifikasyon
Bu gezegendeki her canlı organizmanın düzgün çalışması için ...
Erkekleri Ele Veren Vücut Hareketleri
Erkeklerin günlük hayatta yaptıklarıyla ilgili birçok konuda...
Elektrik Kaçaklarını Mutlaka Kontrol Ettirin
Günümüzde özellikle alanında uzman kişileri bulmak çok zor b...
Birliktelikte Kadınların En Çok Yaptığı Hatalar
Kadınların bilinçaltında ilişki ile ilgili olarak 5 tane tem...
Ekolojik Piramitler ve Farklı Tipleri
Doğadaki canlılar canlı kalabilmek için enerji üretmeli, ene...