En Cömert ve Çalışkan Erkekler Balıklar

Sponsorlu Bağlantılar

Karşınızda bir balık burcu erkeği var ve onu nasıl etkileyeceğinizi düşünüyorsanız; özel haberimiz tam size göre! Yüksek Topuklar’ın özel astrolojik ipuçlarıyla balık burcu erkeğini daha iyi tanıyacak ve onu etkilemenin yollarını öğreneceksiniz. Sizlere Balık burcu erkeğinin özellikleri hakkında bilgiler sunuyoruz.

Balık burcu erkeği cömert ve çalışkandır

Balık burcu erkeği, cömert ve başkalarını memnun etmekten hoşlanan bir tiptir. Bu yüzden epeyce de savurgandır ama zaten her durumda başarılı olduğu için parası vardır, aşırıya kaçmadıkça da parasını dilediği gibi harcayabilir.

Balık burcu erkeği iyi niyetlidir

Balık erkeğinin zihninde kötü fikirlere, başkalarına zarar verecek niyetlere yer yoktur. İnsanları oldukları, gibi kabul eder. Bu yüzden de kolay kolay hiçbir şeye şaşırmaz, hayret etmez. Başkalarının ayıp saydığı birçok şey Balık burcu erkeğine göre doğaldır.

Balık erkeği kısıtlanmaya gelemez

Bu adam her şeyden önce güzelliğe hayrandır ve yaşadığı yerin, evinin de böyle olmasını ister. İmkanları olduğa ölçüde evini güzel, yaşanılası bir yer, bir tür sanat eseri haline getirmeyi ister. Hayalleri çok zengin ve renkli olduğu için evi de peri masallarındaki sarayları andırır. Hiçbir Balık erkeğinin evi başkalarınınkine benzemez, onu özel kılacak bir şeyler mutlaka olur. Sevmeyi ve sevilmeyi ister. Sevdiği zaman cesaretle hamle yapması, engelleri aşması, başarıya erişmesi daha kolay olur.

Balık burcu erkeği nasıl etkilenir?

Balık erkekleri dünyaya hayallerini gerçekleştirmek için geldiklerini düşünürler. Bu yüzden temelde çok çalışkan olmasalar bile sadece hayalleri uğruna aşırı, çalışabilirler. (Aslında materyalist değillerdir, paranın ve mal mülkün gelip geçici olduğunu düşünürler. Yani aslında çok çalışmalarının sebebi para kazanmak veya güç edinmek değildir.) Ama hayallerinin peşine düşen, güzel şeylerin yaratıcısı olmayı hedefleyen Balık erkeği zaman zaman işten başını kaldıramayacak hale gelebilir. Özellikle de işi yaratmak, yani sanatsa. Dolayısıyla çabalarını destekleyen bir eşe ihtiyacı vardır. Onunla birlikte olmaya kararlıysanız bir kere bunu çok iyi bilmelisiniz. Üstelik size çok aşık olduğuna göre onu herhangi bir şeye ikna etmeniz de zor olmayacaktır.

Balık burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Bakımlı, gözleri parlayan ve kültürlü kadın, onun için idealdir. Onu her zaman kollayıp, destek olmanız gerekir. Elinizden geliyorsa neden olmasın?

Balık erkeğinin sezgileri kuvvetlidir

Balık erkeğiyle uzun bir ilişki hayal ediyorsanız, onun kıskançlıklarıyla baş etmenin yollarını aramalısınız. Aksi takdirde bir Balık erkeği sevgilisi için hayatı cehennem haline getirebilir. Bunun dışında onun spiritüel eğilimlerini paylaşın, onunla birlikte meditasyon yapın ve hayatın anlamı üzerine düşünün. Çok yakın bir zamanda birçok bakımdan haklı olduğunu bile görebilirsiniz. Bir de Balık kadını için söylediğimiz bir şey kesinlikle Balık erkeği için de geçerli: Bu adam, duygularına ve sezgilerine güvenir ve vücut dilini mükemmel okuyabilir. Dolayısıyla ona ne söylemek istiyorsanız açıkça söyleyin, sakın ola ki diğer erkeklerde işe yarayacağına inandığınız kadınsı numaralar yapmaya kalkışmayın. Aksi takdirde yalan söylediğinizi veya rol yaptığınızı anlar ve hemen sizden uzaklaşır.

Balık burcu erkeği hangi hediyelerden hoşlanır?

Son derece yaratıcı, duyarlı ve inanılmaz verici bir erkek bu. Dolayısıyla onu en mutlu edecek armağanlarla mutlu etmemek insafsızlık olur. İşte size birkaç öneri… Balık erkeği, Tai-Chi dersleri almaya bayılacaktır. Ama ihmalkâr karakterinden dolayı asla bir kursa yazılmayacaktır. Bu yüzden spiritüel çalışma merkezlerinden birinin bir yıllık Tai-Chi kursuna yazdırabilirsiniz onu. Felsefe ve tekniği birleştiren bu spor dalı bu adam için adeta biçilmiş kaftan olacaktır. Ayrıca “balık adamımıza bir akvaryum da armağan edebilirsiniz. Rengarenk egzotik balıkların yüzdüğü bir akvaryum onun boş zamanlarında sizi düşünüp hayallere dalarken aynı zamanda mutlu olmasını da sağlayacaktır. Deniz kıyısındaki şahane bir tatil beldesinde bir ev kiralayarak hafta sonunuz için harikulade planlar da yapabilirsiniz. Bir de teknolojiden pek hazzetmemesine rağmen kaliteli bir dijital fotoğraf makinesiyle gönlünü alabilirsiniz. Emin olun en çok sizin fotoğrafınızı çekecek.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Dopamin Fazlalığının Etkileri Nelerdir?
Dopamin, diğer sinir hücrelerine sinyal göndermek için nöron...
Evimizde Bahar Dekorasyonu
Nisan ayı ile beraber hepimiz kendimizi daha enerjik ve canl...
Kızlar ve Erkekler Hangi Renkleri Severler?
Kızlar ve erkeklerin sevdiği renkler farklılık göstermektedi...
İlk Kar Ne Zaman Nereye Yağdı
Yaz aylarının yavaş yavaş bitmesi ve sonbahar ayının gelmesi...
Sevgilinize Alabileceğiniz En İlginç Hediyeler
Sevgilinize uzun süredir hediye almıyor ve belkide kırgın ol...
Tesettür Nedir? Abdest Nasıl Alınır?
Tesettür nedir? Tesettürün hayatımızdaki yeri nedir sorusu g...
Anneler Günüde Hediye Derdiniz Olmasın
Anneler günü hediyesi seçimi pek çok insan açısından son der...
En Güzel Yemek Masası Modelleri
Evlerimiz kendimizi güvende hissettiğimiz, sevdiklerimizle b...
Çözüm Odaklı Çilingir Hizmetleri
Çilingir hizmeti kilit sistemleri üzerinden yapılacak olan m...
Erkekleri Ele Veren Vücut Hareketleri
Erkeklerin günlük hayatta yaptıklarıyla ilgili birçok konuda...
Yangın Öncesi Alınabilecek Önlemler Nelerdir?
Kentleşme sürecinde onay alınmasını gerekli kılan yangın kap...
Elde Edilmesi Zor Kadınlar Kova Burçları
Astrolojinin rehberlik gücünden faydalanıp kova burcunun 8 m...
Gürültü Kirliliğini Nasıl Önleyebilirim?
Günümüzde kalabalık şehirlerde yaşamanın en büyük zorlukları...
Hipnozda Dış Hareket Mekanizmaları
Hipnoz, danışan klinisyenin önerilerine cevap verebilecek ka...
Hayrettin Özaltın, Tarsus-Kazanlı Turizm Bölgesi’ni Ziyaret Etti
Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Karagözlü, tur...

Copyright © 2012-2021 KanalBilgi.Com Tüm Hakları Saklıdır.

error: Kopyalanması Yasaktır!