Beşiktaş Ramon Transferi Gerçekleşti mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Beşiktaş aktarma döneminin bitmesi fazla az bir vakit kala Ramon’u aktarma ediyor. Brezilya ligi Corinthians takımında forma giyen Ramon’u borsaya belirten Beşiktaş ileri sol kanatta yani sol bek oyuncusu bulunan Ramon’u renklerine katmak üzere. Ramon’u aktarma etmek yerine kiralamak isteyen Beşiktaş pazarlıklara devam ediyor.

Beşiktaş Ramon’u Kiralıyor

Brezilya’nın Corinthians takımında oynayan Ramon sol kanatta gerektiğince başarılı bir oyuncu. 1 senelığına Ramon’u kiralamak isteyen Beşiktaş Corinthians idaresi ile görüşmelere devam ediyor. Ramon Flamengo’da kiralık oynuyordu. Ramon 25 yaşında ve tam adı Ramon de Moraes Motta’dır. Corinthians takımının Ramon’u kullanmak yerine kiralayarak hem o bölümde bulunan başka oyuncunun fazla güzel olduğunu düşünmesi hemde bu oyuncudan para kazanmak istemesi üstüne Flamengo’ya kiraladığı Ramon adlı oyuncuyu bu kez Beşiktaş kiralamak istiyor. Sol kanat oyuncu Ramon 25 yaşında genç bir oyuncu.

Beşiktaş Kerim Frei Transfer Etti mi

Fulham takımından Kerim Frei aktarımıni yapmak isteyen Beşiktaş bu aktarımıde tamamlamak üzere. 3 milyon Euro verecek bulunan Beşiktaş rastgele bir problem çıkmaması halinde genç senedız Kerim Frei aktarımıni gerçekleştirecek gibi görünüyor. Beşiktaş Yönetimi Slaven Bilic idaresindeki takıma 19 yaşındaki Kerim Frei gibi genç bir oyuncuyu 5 senelığına gerçekleştireceği uyuşma ile katarak bu sene aktarma gündemini tamamlamak istiyor. Kerim Frei aktarımı tamam gibi Ramon amacıyla görüşmeler devam ediyor.

Beşiktaş Ligde Kaçıncı Sırada

Beşiktaş Ligin 3. haftasında Gaziantepspor’u 2-0 yenerek bu sene 3’te 3 gerçeklştirmeyi başardı. Bu hal Beşiktaş idaresini sevindirdi. Yeni aktarmaler ve Slaven Bilic’in takıma katacakları ile Beşiktaş bu sene Lig liderliğinin mühim isimlerinden biri olacağı düşünülüyor. Beşiktaş ilk 3 maçta topladığı 9 puanla Süper Lig lideri oldu.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş