Burçların İlginç Takıntılarını Biliyor Musunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Her burcun kendine has özellikleri ve takınları vardır. Siz burcunuza göre takıntılarınızı biliyor musunuz? ‘KanalBilgi’ ekibi olarak sizler için burçların ilginç takıntılarını yazdık.

Koç

Liderlik takıntısı olan Koç burcu, kazanma söz konusu olduğunda şaka kaldırmaz. Sinirlendiğinde mutlaka bir yerde patlar. Araba kullanırken hız yapmaktan hoşlanır. Kapalı bir yerde uzun süre durmak onun için işkencedir. Kışın şapkasız veya beresiz sokağa çıkmaz.

Boğa

Sert ve net bir mizaca sahip olan Boğa burcu, paraya önem verir, para konusunda hırslıdır. Evinin her köşesinden para çıkabilir. Sabit fikirlidir. Arabaya veya eve girer girmez ilk yaptığı şey kapısını kitlemektir. Parfüm, çiçek gibi hoş kokulara ilgisi epey fazladır.

İkizler

İkizler burcu, istediği kişiyle iletişim kuramazsa deliye döner. Cep telefonsuz adım atmaz, teknolojiye meraklıdır. Ellerini, ayaklarını oynatmadan bir şey anlatamaz. Bir ortama girdiğinde yaptığı ilk şey, pencere açmak olabilir. Seyahat etmek İkizler için büyük takıntıdır.

Yengeç

Yengeç burcu anılara çok önem verir. Örneğin, çocukluk oyuncaklarını bir türlü atamaz. Karşısındaki insanın sevgisinden asla tatmin olmaz. Her zaman daha çok sevmek ve sevilmek ister. Sürprizlerden çok hoşlanır. Pazarlık yapmak onun işidir. Yengeç kadınlarının güzellik takıntısı rimel sürmektir.

Aslan

Aslanın en büyük takıntısı güzelliktir. Her daim güzel görünmek ister. Çantasında mutlaka ayna ve cımbız vardır. Övülmekten çok hoşlanır. Konuşurken saçıyla oynamadan duramaz. Altın aksesuarlar onun vazgeçilmezidir. Marka düşkünlüğü vardır. Bir ortama girdiğinde giydikleriyle ve güzelliğiyle kendini göstermek ister.

Başak

Düzen takıntılı Başak burcunun en büyük takıntısı ellerini yıkamaktır. Sinirlendiğinde sakinleşmek için temizlik yapar. Parfümsüz sokağa çıkmaz. Her konuda mantık arar. Canı sıkılmışsa, dudaklarını yemeye ve parmaklarını ritmik olarak bir yere vurmaya başlar.

Terazi

Adil ve detaycı olan Terazi, haksızlık karşısında deliye döner. Fazla detaycı olduğu için kendi kendine enerjisini düşürür. Dışarı çıktığında mutlaka bir şeyler almadan eve dönmez. Terazi kadını çantasında mutlaka makyaj malzemelerini bulundurur. Parfüm ve marka takıntısı vardır. Otururken bacakları her zaman hareket halindedir.

Akrep

Akrep, kendisine yapılan yanlışı asla unutmaz. Zamanı geldiğinde intikam almayı iyi bilir. Sabit fikirli Akrep, kafasına koyduğu bir şeyi elde etmeden duramaz. Sahip olmadıkları her zaman ona daha çekici gelir. Cinsellik en büyük takıntısıdır. Markaya, ruj ve iç çamaşırına meraklıdır.

Yay

Yay burcu, birine bağlı olmaktan hiç hoşlanmaz. Kapalı ve basık ortamlardan nefret eder. Enerjik ve özgür ruhlu Yay, kısıtlanmaya asla gelemez. Mavi ve mor renginden vazgeçmez.Seyahat etmeye bayılır, hatta seyahat onun için takıntı haline gelmiştir. Yay erkekleri için takım elbise giymek bir işkencedir.

Oğlak

Oğlak burcu, tam bir kontrol delisidir. İnsanlara ders vermek, doğruları öğretmek en büyük takıntısıdır. Duyduklarını sürekli not alır. İnatçıdır, doğru bildiğinden asla şaşmaz. Her zaman bildiği yerlere gider, bildiği yemekleri yer. Kullandığı parfüm asla değişmez. Oğlak erkeği, fular, kol düğmesi ve saat takmadan dışarı çıkmaz.

Kova

Özgür ruhlu Kova, fikir alışverişi yapmaktan çok hoşlanır. Kafası her daim zehir gibi çalışır. Zeki insanlarla bir arada olmak ona zevk verir. Uzun süre aynı ortamda kalamaz, aynı insanlarla vakit geçiremez. Neredeyse her sene evinde değişiklikler yapar. Gözlük takıntısı vardır. Karanlıktan hoşlanmaz, ışıksız bir ortamda duramaz.

Balık

Hassas ve duygusal Balık burcu, yaratıcı hayal gücüne ve sezgilere sahiptir. Hayalleri onun için çok değerlidir. Kimse hayallerini kolay kolay yıkamaz. Çay, kahve içmeden güne başlayamaz. Balık burcu için kafein bağımlısıdır diyebiliriz. Ayakkabıya düşkündür. İhtiyaçları karşılanmadığında asabi davranışlar sergiler.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

E2 Yatırımcı Vizesi Nedir?
Bu makalede siz değerli okuyucular için E2 yatırımcı vizesi ...
Evinizi Doğru Aksesuarlar ile Güzelleştirmenin Püf Noktaları
Havaların ısınmasıyla birlikte evlerde de yenilenme dönemi b...
Güzelliğin Aynası Olan Saçlar
Pek çok insan için can sıkıcı sorun olmaya devam eden beyaz ...
Ev Taşırken Bilinmesi Gerekenler
Nakliye deyince aklınıza ne geliyor? Bir yerden bir yere nak...
Tatil için Kıbrıs Turları Tercih Edilir mi?
Kıbrıs turları tatilcilere sunduğu tatil fırsatı ile memnuni...
Çocuklarda Büyüme Geriliği
Çocukların büyüme ve gelişmesinin hem sağlıklı hem de normal...
Yumurtadan Daha Fazla Proteine Sahip Bazı Yiyecekler
İnsan vücudunda bulunan kasların yanı sıra hormonlar ve enzi...
Oğlak Burcu Kadınının İnanılmaz Özellikleri
Oğlak burcu kadını nelerden hoşlanır, nelere dikkat eder öğr...
En Çok ve En Az Şeker İçeren Meyveler
Meyvelerin beslenmedeki yerleri önemlidir. Meyveler sağlık i...
Mitoloji ile Dünya Arasındaki İlişki
Açıklanamayan bazı şeyler ve durumlar için insanoğlunun başv...
Kızları Nasıl Etkileyebilirim?
Kızları etkilemenin birçok yolu vardır. Kızlar ve erkekler a...
RNA İnterferansı Dizi Homolojisi
Andrew Fire ve Craig C. Mello tarafından 1998’de yayınlanan ...
Yangın Öncesi Alınabilecek Önlemler Nelerdir?
Kentleşme sürecinde onay alınmasını gerekli kılan yangın kap...
Athena: Bilgelik ve Barış Tanrıçası
Yunan mitolojisinde Athena zeka, sanat, strateji, bilgelik, ...
İnanılmaz Buz Kütlelerinin Meydana Gelişi
Buzullarda bulunan buz kütleleri inanılmaz büyük öneme sahip...