Burçların İlginç Takıntılarını Biliyor Musunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Her burcun kendine has özellikleri ve takınları vardır. Siz burcunuza göre takıntılarınızı biliyor musunuz? ‘KanalBilgi’ ekibi olarak sizler için burçların ilginç takıntılarını yazdık.

Koç

Liderlik takıntısı olan Koç burcu, kazanma söz konusu olduğunda şaka kaldırmaz. Sinirlendiğinde mutlaka bir yerde patlar. Araba kullanırken hız yapmaktan hoşlanır. Kapalı bir yerde uzun süre durmak onun için işkencedir. Kışın şapkasız veya beresiz sokağa çıkmaz.

Boğa

Sert ve net bir mizaca sahip olan Boğa burcu, paraya önem verir, para konusunda hırslıdır. Evinin her köşesinden para çıkabilir. Sabit fikirlidir. Arabaya veya eve girer girmez ilk yaptığı şey kapısını kitlemektir. Parfüm, çiçek gibi hoş kokulara ilgisi epey fazladır.

İkizler

İkizler burcu, istediği kişiyle iletişim kuramazsa deliye döner. Cep telefonsuz adım atmaz, teknolojiye meraklıdır. Ellerini, ayaklarını oynatmadan bir şey anlatamaz. Bir ortama girdiğinde yaptığı ilk şey, pencere açmak olabilir. Seyahat etmek İkizler için büyük takıntıdır.

Yengeç

Yengeç burcu anılara çok önem verir. Örneğin, çocukluk oyuncaklarını bir türlü atamaz. Karşısındaki insanın sevgisinden asla tatmin olmaz. Her zaman daha çok sevmek ve sevilmek ister. Sürprizlerden çok hoşlanır. Pazarlık yapmak onun işidir. Yengeç kadınlarının güzellik takıntısı rimel sürmektir.

Aslan

Aslanın en büyük takıntısı güzelliktir. Her daim güzel görünmek ister. Çantasında mutlaka ayna ve cımbız vardır. Övülmekten çok hoşlanır. Konuşurken saçıyla oynamadan duramaz. Altın aksesuarlar onun vazgeçilmezidir. Marka düşkünlüğü vardır. Bir ortama girdiğinde giydikleriyle ve güzelliğiyle kendini göstermek ister.

Başak

Düzen takıntılı Başak burcunun en büyük takıntısı ellerini yıkamaktır. Sinirlendiğinde sakinleşmek için temizlik yapar. Parfümsüz sokağa çıkmaz. Her konuda mantık arar. Canı sıkılmışsa, dudaklarını yemeye ve parmaklarını ritmik olarak bir yere vurmaya başlar.

Terazi

Adil ve detaycı olan Terazi, haksızlık karşısında deliye döner. Fazla detaycı olduğu için kendi kendine enerjisini düşürür. Dışarı çıktığında mutlaka bir şeyler almadan eve dönmez. Terazi kadını çantasında mutlaka makyaj malzemelerini bulundurur. Parfüm ve marka takıntısı vardır. Otururken bacakları her zaman hareket halindedir.

Akrep

Akrep, kendisine yapılan yanlışı asla unutmaz. Zamanı geldiğinde intikam almayı iyi bilir. Sabit fikirli Akrep, kafasına koyduğu bir şeyi elde etmeden duramaz. Sahip olmadıkları her zaman ona daha çekici gelir. Cinsellik en büyük takıntısıdır. Markaya, ruj ve iç çamaşırına meraklıdır.

Yay

Yay burcu, birine bağlı olmaktan hiç hoşlanmaz. Kapalı ve basık ortamlardan nefret eder. Enerjik ve özgür ruhlu Yay, kısıtlanmaya asla gelemez. Mavi ve mor renginden vazgeçmez.Seyahat etmeye bayılır, hatta seyahat onun için takıntı haline gelmiştir. Yay erkekleri için takım elbise giymek bir işkencedir.

Oğlak

Oğlak burcu, tam bir kontrol delisidir. İnsanlara ders vermek, doğruları öğretmek en büyük takıntısıdır. Duyduklarını sürekli not alır. İnatçıdır, doğru bildiğinden asla şaşmaz. Her zaman bildiği yerlere gider, bildiği yemekleri yer. Kullandığı parfüm asla değişmez. Oğlak erkeği, fular, kol düğmesi ve saat takmadan dışarı çıkmaz.

Kova

Özgür ruhlu Kova, fikir alışverişi yapmaktan çok hoşlanır. Kafası her daim zehir gibi çalışır. Zeki insanlarla bir arada olmak ona zevk verir. Uzun süre aynı ortamda kalamaz, aynı insanlarla vakit geçiremez. Neredeyse her sene evinde değişiklikler yapar. Gözlük takıntısı vardır. Karanlıktan hoşlanmaz, ışıksız bir ortamda duramaz.

Balık

Hassas ve duygusal Balık burcu, yaratıcı hayal gücüne ve sezgilere sahiptir. Hayalleri onun için çok değerlidir. Kimse hayallerini kolay kolay yıkamaz. Çay, kahve içmeden güne başlayamaz. Balık burcu için kafein bağımlısıdır diyebiliriz. Ayakkabıya düşkündür. İhtiyaçları karşılanmadığında asabi davranışlar sergiler.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Kirpikleri Uzatma Yöntemleri
Bakışlarda çekiciliği yakılamak için kirpiklerinizi doğru şe...
Evinizi Doğru Aksesuarlar ile Güzelleştirmenin Püf Noktaları
Havaların ısınmasıyla birlikte evlerde de yenilenme dönemi b...
Yağlı Ciltler İçin Makyaj Önerileri
Yağlı cilt tipine sahip olanların ne yazık ki tek sorunu cil...
Toplumsal Hayatla Sinema Arasındaki İlişki
Sinema, görüntülerin veya çizilmiş desenlerin ışıkla bir per...
Hayvanlar Tarafından Sentezlenen Doğal Mumlar
Mumlar bir tür uzun zincirli polar olmayan lipitlerdir. Doğa...
Sudaki Kireç Nasıl Arıtılabilir?
Hayatımızın vazgeçilmezi ve en önemli kaynaklarından biri ol...
Solarimetre Nedir?
Güneş, dünyamızın en temel enerji kaynağıdır ve yaşamın sürd...
Fit nedir? Derece nedir? Lbs nedir?
Fit Nedir? Bir uzunluk ölçüsü birimi olan fit, feet ya da...
Uyuyarak Güzelleşebilmek İçin Yapmanız Gerekenler
Güzellikten kastımız elbette cilt bakımı ve güzelliği. Çoğu ...
Evlilik Yüzük Fotoğrafları 2018
Evlilik kararı alanların yüzük tercihi yaparken oldukça zorl...
Ünlü Fizikçiler ve Tarihe Geçen Keşifleri
Bilim, yüzyıllar boyunca tüm insanlığa bilmediklerinin kapıs...
Mutlu bir Yaşantı Mümkün mü?
Havas ilmi alan medyumların altıncı hislerinin gelişmiş olma...
Sanal Ofis ile Gerçek Ofis Arasındaki Farklar
İstanbul’un gözde semtlerinden birinde ofisinizin olduğunu d...
Banyo Dekoru Nasıl Olmalı?
Banyosunu yeniden tasarlamak isteyenler buraya! Evin diğer a...
Yangın Kapısı Çeşitleri
En kötü felaketlerden olan yangınların önlenmesi kolay olmas...