1 Haftada 5 Kilo Vermek Mümkün mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Hemen her bireyin kısa vakitte yüksek oranda kilolar vermek istemesinin yanı sıra sırf bu amaçla yapılmakta bulunan yanlışlar nedeniyle oldukça çok şişmanlamak gibi problemler ile karşılaşılabildiğini söyleyebilriiz. 1 haftada 5 kilo vermek üzere yapılması gereken çalışmaları sizler amacıyla eksper diyetisyenlerden aldığımız tavsiye ve veriler tarafında dşayetlendirerek sizlere iletmek üzere 1 haftada 5 kilo vereceğiniz makalemizi hazırladık.

Zayıflamanıza Kesin Gözüyle Bakıyoruz

5 Günde Zayıflatan Diyet 1. Gün

Sabah kahvaltısı: Bir bardak su, yarım bardak oldukça su, sonra hâlâ açsanız, bir saat kadar sonra bir bardak oldukça su.

Öğlen yemeği: Bugün öğlen yemek yemek yasak. Ama iki bardaktan çok olmamak kaydıyla su içebilirsiniz.

Akşam yemeği: İki bardak su ve yarım çay kaşığı diş macunu (tadı iğrenç olacağından yiyemezseniz, bir bardak oldukça su).

5 Günde Zayıflatan Diyet 2. Gün

Sabah Kahvaltısı: En az kırk dakika haşlanmış çift sarılı yumurtanın kabuğu ve bir bardak su (iki damla limon damlatabilirsiniz). Sonrasında günlük egzersizlerinizi yapınız (135 şınav, 400 mekik, 300 takla ve binbeşyüz tur süratli süratli kendi çevrenizde dönme; neticede ortalığa kusabilirsiniz ki, bu da istek edilen bir durumdur).

Öğlen Yemeği: Yarım kilo dana pirzolayı teflon tavada az oranda su ilavesiyle ve yağsız şeklinde güzelce pişirdikten sonra, 0,2 gram kepek ekmeği kabuğunu, güzelce pişmiş etin buharına 2 saniye tutarak yiyebilirsiniz. Hem de su içmeyi abartmayınız. En çok yedi bardak içebilirsiniz.

Akşam Yemeği: Dört adet maydanoz yaprağını, taze kaşar peynirinin ambalajına sararak tüketiniz. Zorlansanız da yapınız bunu. Sonra da bol bol su amacıylaiz.

5 Günde Zayıflatan Diyet 3. Gün

Sabah Kahvaltısı: Muhtemelen kalkmakta zorlanacağınız amacıyla, bu sabah kahvaltı etmeseniz de olur.

Öğlen Yemeği: 10 dakika süresince pişirdiğiniz bol zeytinyağlı imambayıldıya bakınız. Ama sakın dokunmayınız. Bayılırsanız, ayılıp 10 dakika oldukça bakınız. Sonrasında da bir bidon su amacıylaiz.

Akşam Yemeği: 1,5 gram kadar haşlanmış tavuk etini 3-5 kez çiğneyip anında tükürünüz. Sakın ha yutmayınız!. .Ve tabii sonrasında bir kaç damacana suyunuzu amacıylaiz.

5 Günde Zayıflatan Diyet 4. Gün

Sabah Kahvaltısı: İçtiğiniz sular ve gıda yetmezliği bundan dolayı bozulan mesaneniz sayesinde, gece süresince yalnızca yatağınızı değil, halıyı ve perdeleri dahi ıslatacağınız amacıyla, sabah saatlerini temizlikle geçireceksiniz. Yok şayet “temizliğe takatim kalmadı” diyorsanız, çarşafın kuru bir ucundan bir kaç santimetrekarelik bir bölümü yiyebilirsiniz.

Öğlen Yemeği: Olur da mutfağı bulabilirseniz, ısırgan otunu kaynar suya atıp, soğutmadan içmeyi deneyin. Bu, bütün yeme isteğinizi kesecektir. Isırgan otu yoksa bir avuç cam çivisi de aynı işi görür. Yalnız yutmasanız güzel olur.

Akşam Yemeği: Bu akşam, bedenimizdeki toksinlerin (zehirlerin) oldukça rahat atılabilmesi amacıyla en az üç adet müshil hapı içeceğiz. Tabii beraberinde en az iki varil suyumuzu unutmuyoruz. Müshil hapı yoksa Hint yağı (en az 5 su bardağı) amacıylaiz. Sonrasında istediğinizi yiyebilirsiniz, çok mühim değil.

5 Günde Zayıflatan Diyet 5. Gün

Sabah Kahvaltısı: Dün geceki akşam menüsünden sonra, bu sabah oldukça temelli bir temizlik gerekecektir. Ancak ben size odadan anında kaçmanızı tavsiye ederim (şayet gece boğulmamışsanız). Muhtemelen gideceğiniz yer de kenef olacaktır. Dolayısıyla bu sabah da kahvaltı edemeyeceksiniz.

Öğlen Yemeği: Eğer telefona ulaşacak gücünüz kalmışsa, büyük ihtimalle öğlen saatlerinde size serum takılmış olacaktır. Bu günkü öğlen yemeğinizi de serumdaki bileşenler halledecektir, telaşlanmayın.

Akşam Yemeği: Akşamleyin büyük ihtimalle sokakta olacaksınız (sizi hastaneye götüren ambulanstaki görevli, bütün ambulansı batırdığınız amacıyla sizi arabadan atmış olmalı). Yanınızda para olmadığı amacıyla hamburgerciye falan da gidemezsiniz. O yüzden ben size bol akan bir dere bulup kafayı daldırmanızı ve bol su içmenizi tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar
Yazıyı Sosyal Ağda Paylaş

Montignac Diyeti Nedir? Nasıl Yapılır?
Fransız diyeti” olarak da adlandırılan Montignac diyeti son ...
Diyet Programı Önerileri
Yapıların görsel yönlerinin ne kadar önem arz ettiğini günüm...
Diyette Uzak Durulması Gereken Besinler
Diyet yapmak çoğu zaman hayal olur. Çünkü uzak durmamız gere...
Çiğ Gıda Diyeti Nedir? Artıları ve Eksileri Nelerdir?
Çiğ gıda diyeti ya da çiğ beslenme, en az yüzde 70 pişmemiş,...
En Etkili Zayıflama Takviyesi
Zayıflama takviyeleri tek başına değil ama yapılan spor ve d...
Nasıl Hızlı Kilo Verebilirim?
Hızlı kilo vermek için yapılması gerekenlerin neler olduğunu...
Sebzeli Çorba Form Tutmada İşe Yarar Mı?
Gün içerisinde hareketsiz bir yaşam sürüyorsanız, bir de bu ...
Sağlıklı Zayıflamak için Yapılması Gereken Önlemler
İnternet üzerinde gördüğünüz pek çok diyet listesi her insan...
Uyurken Nasıl Kalori Yakılır?
Uyurkende kalori mi yakılır? demeyin. Uyurken nasıl kalori y...
Kış Gelinleri için Zayıflatan Diyet
Bildiğiniz gibi kış sezonu kilo almaya daha müsait bir sezon...
Ne Zaman Yediğiniz Neden Önemli?
Kronobiyoloji, vücudun (iç saatin) çevredeki dış işaretlerle...
Lahana Çorbası Diyeti Nedir? Nasıl Yapılır?
"Lahana çorbası diyetide neymiş, bu tür diyet mi olur" demey...
Zayıflamak için En Popüler Diyet Listesi
Zayıflamak için aradığınız diyeti bulamamış olabilirsiniz. K...
Neden Sürekli Şişmanlıyorum?
Şişmanlık çağımızın en büyük problemlarından biri olarak gen...
Sağlıklı Zayıflama Önerileri
Sağlıklı zayıflama önerileri üstüne hazırladığımız yazımizle...